Dunder

Dunder

Dunder Casino është një nga shumë fytyrat e reja në industrinë e lojrave në internet, bashkohuni në radhët e djemve të mëdhenj tashmë në 2016, menjëherë pas debutimit të tij në Mars të të njëjtit vit. Një e thjeshtë, fronti tërheqës i kësaj salle të lojërave në internet tashmë mund të shërbejë si një solidar i asaj që qëndron brenda treguesit: një përzgjedhje e pasur e lojërave, një ofertë të mirëpritur dhe një mori shitësish softuerësh që të provoni . Merrni fjalën e urtë pak ndërsa kurrë nuk ka qenë më e lehtë me këtë faqe dhe këtë përmbledhje Dunder Casino do të shpalos pikërisht pse kjo faqe është për shijet e kaq shumë lojtarëve. Rrinë për projektin tim me shumicë Dunder, përfshirë lojërat, pagesat, software Dunder Casino dhe prejardhja e kompanisë.

YOUR TEXT

Oferta nga Dunder

Dunder është një sit që ofron qindra lojëra të ofruesve më të mirë, e lartë me mbi 800 lojëra për të zgjedhur jo vetëm më të mëdhatë, furnizuesit më të njohur por edhe ndërmarrjet më të vogla si Thunderkick dhe Red Tiger Gaming. Ekzistojnë një mori makinash automatike, lojëra çmim i parë, lojëra në tryezë dhe një pasuri e gjallë kazino që ofron produktet më të mira Evolution Gaming. Cila është kazinoja e re në internet që ka pothuajse gjithçka.

Kazino Online

YOUR TEXT

Mirësevini në një kazino në internet që ka mbaruar 800 lojëra për të zgjedhur. Kjo kazino në internet ofron produkte NetEnt, Microgaming, BetSoft, Luaj ‘n Shko, Lojë e shtyrë NextGen Side City Studios, Thunderkick, Lojëra Yggdrasil Red Tiger, Lojëra me kohë të madhe, Lojëra të shtypura blu, Evolucioni dhe më shumë.
Ju mund të zgjidhni nga lojërat tradicionale si psh 3 mbështjell Fiesta Jurassic Jackpot dhe frutat, ose shkoni për moderne më përparimtare 5 mbështjell dhe video lojëra elektronike si anije 3D Dragon, dhe çuditshëm dhe i freskët, zogjtë në një tel. Ka shumë lojëra të markës për të zgjedhur gjithashtu, si Parku Jurassic, Loja e froneve, Djali Ferr, Terminator dhe më shumë. Gjithashtu, nëse doni të ju qesim një milioner për shkak të lojërave progresive të çmimit të parë mund të luani Mega Moolah, Mega Fortune dhe Goblins të babëzitur. Për sa i përket lojërave automatike, nuk do të zhgënjeheni.
megjithatë, kjo nuk është lojëra elektronike që janë të përfaqësuara mirë në Dunder sepse gjithashtu ka një koleksion të gjerë të lojërave të tavolinës të ofruara, nga furnitorë të ndryshëm. Ju mund të zgjidhni lojëra të tilla si Three Wheeler, craps, Baccarat, Sic Bo, poker, Qeni i Kuq dhe Pai Gow.
Ekzistojnë gjithashtu shumë ruletë për të ofruar lojëra të tilla si Roulette, Ruletë evropiane, Ruletë franceze dhe ruletë amerikane. Përveç kësaj, ka mjaft tavolina të shkopit të zezakut. Nëse preferoni poker video, dhe asortimenti i lojërave të ofruara është i shkëlqyeshëm që mund të zgjidhni nga varietetet si Aces dhe Tetë, Jacks ose më mirë, Poker xhoker, të gjithë Aces, Deuces Wild dhe shumë të tjerë.
Kazinot e gjalla ofrojnë gjithmonë një përvojë të ndryshme. Një Dunder sipër tabelave lojëra të rregullta, ekziston edhe një kazino e shkëlqyer e drejtpërdrejtë që mundësohet nga Evolution Gaming. Kjo teknologji ofron kamerë të lartë të lartë duke siguruar standardet më të larta të mundshme. Ju mund të përjetoni emocionin e lojërave më të mira në të drejtpërdrejtë, siç janë ruleta e drejtpërdrejtë, shkop polici, Baccarat, Kazino Hold'em, Poker me tre karta dhe më shumë.

YOUR TEXT

Makina kazino dhe lojëra elektronike

Lojërat janë pika qendrore e çdo kazino dhe Dunder nuk zhgënjehet për këtë. Faleminderit për më shumë se 17 prodhuesit e programeve, ka mbaruar 100 lojëra kazino të ofruara në kazino. Merrni një shans për të luajtur disa nga lojërat elektronike më të njohura si Mega Moolah Microgaming të cilat arritën rekorde për një grup më të madh 13 milion euro. Jackpots të tjera janë pasuri që ndryshojnë jetën se Zoti është një çmim i parë progresiv ose slot i famshëm The Dark Knight, e gjithë kjo mes shumë lojërave të tjera me çmime më të vogla me vlerë një turne. Shumëllojshmëria e kazinosë përfundon pikërisht këtu. Lojtarët mund të shijojnë një përvojë fizike të kazinosë përmes seksionit të tregtarëve të drejtpërdrejtë. këtu, lojtarët mund të shijojnë atmosferën e një kazino me tregtarët live, parisi i parave dhe lojtarët e vërtetë jetojnë përmes kazinosë të shpejtë.
• Makina automatike
• Lojëra të Tregtarëve të Lirë
• Video Poker

Diversiteti në këtë kazino vazhdon me tej 500 Dunder lojëra celularë në dispozicion. Ekzistojnë një seri lojrash në tavolinë për tifozët që të zgjedhin nga përfshirë versionet klasike dhe moderne të këtyre lojërave si: ruletë dhe shkop polici. Entuziastët e pokerit nuk janë lënë pas në këto diversitete lojrash. Gjeni Të gjitha Poker Amerikane, Xhoker i dyfishtë, Dhjetëra ose më mirë, Poker Joker Wild dhe Double Bonus në lojëra poker video. Lojërat e tjera të pokerit përfshijnë përzgjedhje poker poker, të tilla si Casino Hold'em, Good Gow Poker, Poker Cyberstud dhe Baccarat ndër shumë të tjerë. Do të habiteni që ky nuk është fundi i shumëfishave të lojërave që mund të luani në kazino. Nënseksione lojëra speciale ju mund të luani lojëra të tilla si kartat e para. po, ju mund të luani kartat e para në internet duke blerë një hartë dhe duke klikuar Scratch për të zbuluar numrat.

YOUR TEXT

Bonuse dhe Promovime të Kazinosë Dunder

Oferta e Dunder është fjalë për fjalë ofertat më bujare të disponueshme në kazinotë online. Lojtarët këtu kalojnë përmes bonusit të mirëpritur Dunder 4 niveli menjëherë pas nënshkrimit. Pasi të përfundojë procesi i regjistrimit, ju merrni 20 rrotullime falas në slot NetEnt Starburst, asnjë bonus i kërkuar për depozitë. Kërkesa e vetme për të arritur këto para fitoreve është të luani në të gjithë 25x. Në depozitën tuaj të parë, për të gjitha shumat deri në 50 euro, ju merrni 100 Euro falas. Depozita juaj e tretë merrni një 50% përputhen për çdo shumë deri në 100 euro. Nuk mbaron akoma. Depozita juaj e tretë është gjithashtu e nderuar me një 25% bonus për të gjitha shumat në 150 euro. më në fund, kur ju bëni bonusin tuaj të katërt, presim falas 300 euro në krye të një 25% shpërblim.
Për fat të mirë për ju, asnjë kod kodi Dunder nuk është i nevojshëm për të hyrë në paketën e mirëseardhjes menjëherë pas regjistrimit, ju mund të hidheni në veprim me bonusin e depozitave Dunder. Ekziston gjithashtu një bast maksimal për spin është përcaktuar duke përdorur bonusin është € / £ / $ 5. Kjo është e zbatueshme për çdo bonuse të nivelit. Në rast të rrallë që shuma e bonusit nuk i kreditohet bilancit të kapitalit tuaj të kontaktit të vendosur në asnjë kohë shërbimin e klientit. Sa i përket rrotullimeve falas të Dunder, ju duhet të aktivizoni brenda 24 orët e marrjes së tyre. Dështimi do të çojë në skadim. më në fund, për të bërë fitimet e rrotullimeve të tërheqshme falas që ju duhet për të arritur një përparim 25x. Pasi t’i keni shijuar këto dhe të bëheni anëtare, ju akoma duhet të shijoni një bonus të ndryshëm të depozitave duke dhënë një kod kupon Dunder.

YOUR TEXT

Bonus i Mirëseardhur i Casino Dunder

Pronarët e shtetit Dunder Casino në faqen që krijuan një paketë bonus të mirëseardhur “ashtu siç donim,” dhe sigurisht që duket si një ofertë tërheqëse. Depozita juaj e parë do të shpërblehet me një bonus “trefishoni paratë tuaja” deri në 50 rrotullime falas me një jashtëzakonisht bujare 180 në slot Starburst NetEnt gjithnjë popullor. Depozita juaj e dytë mund të fitojë një shpërblim deri në 150 bazuar në një 50% shpërblim, ndërsa depozita juaj e katërt shoqërohet me 25% në 400 përkatësisht. Me të vërtetë, është një mënyrë e bukur për të inkurajuar lojtarët të heqin disa herë më shumë për të shijuar shpërblimin e plotë të shpërblimit dhe 180 rrotullime të lira të cilat lëshohen në tufa të 20 ne fillim 9 ditë. Bonusi i mirëseardhur (dhe fiton rrotullime falas) kanë një kërkesë bastore të 25 herë shuma e depozitës plus bonus para se të shlyhen.

YOUR TEXT

Programi i besnikërisë

Ndërsa Dunder Casino nuk punon një program standard besnikërie, ka ende shumë arsye që lojtarët të qëndrojnë të vërtetë me atë kazino moderne. Dunder është fakti se vargu i tij fantastik i titujve të lojërave cilësor do t'i mbajë lojtarët të kthehen për më shumë, dhe ata nuk kanë miratuar një program zyrtar të shpërblimeve për të inkurajuar biznesin e përsëritur. Qarkullimi i lartë i klientëve mund të presë që të kontaktohet nga Dunder Casino, kështu që ju nuk mund të kërkoni hyrjen në këtë klub ekskluziv që klientët VIP mund të presin të marrin shumë oferta të kthimit të parave të gatshme dhe shpërblime dhe shpërblime shtesë.

Metodat e pagesës

Ju mund të depozitoni në Dunder përmes Visa / MasterCard, Moneybookers, Neteller, Paysafecard, dhe Fintech e preferuar Trustly nëse jeni në Mbretërinë e Bashkuar. Rajone të tjera mund të përfshijnë më shumë mundësi të lokalizuara.
Të gjitha depozitat përpunohen menjëherë pa asnjë kosto, me një minimum prej € / £ 20.

YOUR TEXT

Koha e tërheqjes së dunderit

Koha e pritjes në kazino në internet Dunder ndryshon në varësi të mënyrës së pagesës që ju zgjidhni. Mund të marrë nga 24 orë për të 4 ditët e punës për të marrë pagesa, mesatarisht.
Me të vërtetë, të gjitha kërkesat e tërheqjes duhet të miratohen. Kjo bëhet shpesh brenda 24 orë dhe do të merrni një email konfirmimi. Pastaj koha e përpunimit të pagesave ndryshon sipas metodës që keni zgjedhur:
• Të gjithë ju / Neteller: i menjëhershëm
• Me besim: ditët e menjëhershme bankare / 1-3 (në varësi të kërkesës)
• Vizë: 1-3 dite pune
Për këto nuk ka tarifë tërheqjeje, me € / £ 20 përsëri duke qenë minimumi.
Krahasuar me vendet e tjera të lojrave, Pagesat e dunder janë shumë të efektshme dhe të shpejta.

YOUR TEXT

Dunder celular

Sajti celular Dunder është në dispozicion në anglisht, finlandez, Norvegjisht dhe Suedisht dhe u ofron lojtarëve një numër monedhash për të zgjedhur gjithashtu, që është një prekje e këndshme. Dunder u ofron lojtarëve një gamë të pasur të gjatë 100 lojëra mobile, luaj lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike me çmime progresive për pagesa të reja të NetEnt.
Shkurtimisht, ata bënë një punë shumë të mirë në optimizimin e faqes së tyre të lëvizshme, siç është faqja mobile Dunder është në thelb një version më i vogël dhe ulur faqen e tyre kryesore. Shtë i lehtë për t’u përdorur, e thjeshtë dhe efektive dhe estetike, pa detaje shumë të panevojshme. Shtë e thjeshtë për të lundruar brenda dhe lojtarët nuk do të kenë asnjë problem të gjejnë lojrat e tyre të dëshiruar pasi një mjet hulumtues është shumë i zgjuar dhe ju ofron mundësinë për të kërkuar tituj me secilin emër, zhvilluesi i softverit, apo edhe karakteristikat e tij.
Dunder është një zgjedhje shumë e mirë për adhuruesit e kazinosë, pavarësisht pajisjes.

YOUR TEXT

Dafabet

Dafabet është një nga vendet më të mëdha të paris në Azi dhe ofron një përvojë me të vërtetë unike si në kazino sportive ashtu edhe në internet. Këtu ka më shumë lojëra të ndryshme që mund t’i gjeni në shumicën e vendeve të tjera të parisit, dhe larmia e lojërave është mjaft mahnitëse. Dafabet me të vërtetë thonë se ne mund të përpiqemi të apelojmë në tregun e madh aziatik, Tregu Evropian dhe më i vogël, por më i pasur.
Dafabet paris është një sit i regjistruar dhe licencuar në Filipine, por mirëpret lojtarët nga e gjithë bota.
Ka shumë produkte në dispozicion në faqen e internetit të Dafabet dhe mirëpret me kënaqësi të gjitha llojet e bastoreve. i parë, produkti i tyre kryesor është parisi sportiv. Ekzistojnë dy seksione të ndryshme të paris sportive, Sporte Sportive OW dhe Dafa, ku mund të bastosh në një larmi sportesh, dhe ngjarje të tjera esports. Ekziston edhe një kazino e madhe dhe një kazino i tregtarëve të gjallë, lojëra Arcade, lotari, poker, lojëra dhe virtuale.

YOUR TEXT

Bastet sportive

Siç u përmend, atje jane 2 seksion i veçantë i sporteve paris, sportive dhe OW Dafa Sport. Nga shikimi i parë, nuk është e qartë se ndryshimi midis dy seksioneve, por faqja thotë si më poshtë:
• 1. Shanset negative Dafa Sport funksionon ndryshe Dafa Sports OT Sport. Sporte gatimi, shuma që futni në bastin e bastit është gjithmonë shuma që rrezikoni dhe shuma që do të zbritet nga llogaria juaj.
• 2. Përveç kësaj, për të gjitha paris në të gjitha tregjet për të gjitha sportet, parisi live ose vrapimi i parisit, ndodh nga a 0-0 rezultati përfundimtar. Në asnjë kohë, rezultati aktual i zbritur nga rezultati përfundimtar për të punuar nëse keni fituar ose humbur bastin tuaj.
i përgjithshëm, të dy faqet e përfshira, ju mund të vini bast në njëzet sporte, siç është futbolli, basketboll, kriket, hokej mbi akull dhe hendboll. Ai përqendrohet në sportet kryesore dhe në të vërtetë nuk ofron shumë sporte të ngrohta. megjithatë, në këto sporte ju keni opsionet e qindra tregjeve. Basketbolli do t'ju japë mundësitë e të gjitha konferencave, futbolli do t'ju japë mundësinë për të bërë bast në ligat në të gjithë botën. Faqen, siç pritej, gjithashtu mbulon shumë nga Liga Aziatike gjithashtu. Ju gjithashtu mund të bastoni në një sërë ngjarjesh eSports.
Mund të bëni të gjitha llojet e ndryshme të parisit, përfshirë handikapin aziatik, rezultatin e saktë, i pastër dhe i thjeshtë, mbi / nën dhe shumë më tepër. Për lehtësinë tuaj, ju gjithashtu keni mundësinë për të përdorur formate të ndryshme të mundësive, përfshirë Malajzinë, decimal, SHBA, Indonezia dhe Hong Kong. Ekziston edhe mundësia për të fituar para në disa paris.
Sportet Dafa ka edhe një pjesë e parisit që jeton mjaft mirë, duke mbuluar shumë sporte siç është top futbolli, NBA, baseball; dhe madje edhe eSports. Mundësia e transmetimit të drejtpërdrejtë është gjithashtu në dispozicion nëse keni një llogari. megjithatë, nëse nuk e bën këtë, ata ofrojnë një lojë me lojë dhe statistika të shkëlqyera live. i përgjithshëm, është një platformë për paris sportive, sidomos për tregun aziatik.

YOUR TEXT

Kazino Online

Një hapësirë ​​tjetër e shkëlqyeshme në sit është kazinoja në internet. Për dallim nga shumë të tjerë përreth, ajo ofron lojëra nga shumë ofrues të ndryshëm, përfshirë Playtech – të përmendim disa. Si i tillë, ka mbaruar 400 lojëra me një larmi zgjedhjesh. Ju mund të zgjidhni nga vendet e para si Funky Monkey, Blu e Madhe, Safari Heat ose Geisha Story, ose mund të provoni një lojë të çmim i parë, përfshirë moshën e ekskluzivitetit Gods – përfshirë mbretin e Olimpit dhe Princin e Olimpit dhe Gladiator Jackpot dhe Jackpot Wu gjatë.
Përveç kësaj, ka qindra lojëra live nëse ju pëlqen një kazino i gjallë. Ka klube të ndryshme – siç është Diamond Club, Klubi Topaz, Klubi i Perlave të Zeza dhe më shumë – ku mund të luani ruletë, Baccarat me shpejtësi, Dragon Tiger dhe shumë të tjerë. Ju mund të zgjidhni tabela Evolution Gaming, Lojërat e Azisë, Playtech dhe më shumë.
Lojërat e tjera që mund të luani në lojërat e kazinosë janë më shumë tabela si Brag 3-Card, craps, Sic Bo; lojëra video poker; lojëra Arcade; lojëra lotari; virtuale dhe më shumë në “Games” seksion.

YOUR TEXT

Poker online

Ata gjithashtu kanë një dhomë të shkëlqyeshme poker – përsëri duke përdorur softuerin Playtech. Kjo do të thotë se ata janë në rrjetin iPoker. Kjo është e mirë sepse gjithmonë duhet të jeni në gjendje të gjeni një lojë të hapur dhe të kandidoni për të luajtur.
Rrjeti përqendrohet në lojë të shartuar, si dhe lojëra Poker Speed ​​Speed – duke ju lejuar të luani më shumë sesa 150 duar në orë. Përveç kësaj, ka turne në dispozicion për të luajtur me çmime të jashtëzakonshme dhe pagesa të Twister Poker SNG Jackpot; Twister i egër; Turne falas për VIP falas dhe më shumë. Ekziston një poker shtesë shumë interesante në sit.

YOUR TEXT

Si të regjistrohem në Dafabet?

Për të siguruar që ju të shijoni tregjet paris dhe Dafabet shanset tërheqëse, do të duhet të regjistroni një llogari të re. Procedura e regjistrimit të Dafabet është e lehtë – dhe i shpejtë për t’u kompletuar.
Këtu është një hap pas hapi përmes procesit, në mënyrë që të dini saktësisht se çfarë të prisni.

 1. i parë, vizitoni faqen e internetit Dafabet
 2. Ju do të duhet të vendosni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim për llogarinë tuaj të re. Kjo do të veprojë si siguria kryesore dhe do t'ju duhet t'i futni këto sa herë që futeni në të ardhmen
 3. Pastaj shkruani emrin tuaj, adresë, numrin e telefonit dhe emailin
 4. Nëse keni një shenjë Dafabet kodin që mund të futni në kuti
 5. më në fund, thjesht kontrolloni termat dhe kushtet kutitë tregojnë se ju e kuptoni procesin e regjistrimit të Dafabet dhe klikoni “Regjistrohuni Tani” buton
  Kjo është gjithçka që ka për të regjistruar ofertën e Dafabet – tani ju mbani një llogari, falas për të eksploruar gjithçka që është në dispozicion në faqen e internetit Dafabet. mbaj mend, megjithëse nuk ka asnjë shenjë që Dafabet ofron për të fituar tani, ka ende shumë për të ofruar në faqe.

YOUR TEXT

Mirëseardhja Bonus Dafabet

Oferta e Dafabet paris është për bettors të rinj dhe do të thotë që ju duhet të krijoni një llogari. Dafabet e ka rafinuar procesin, të marrë disa minuta për të regjistruar një llogari. Dafabet Basti falas është një bonus i mirëpritur për puntorët e rinj, duke premtuar deri në 30 në paris falas nëse basti juaj fillestar nuk po vjen. Bonusi i mirëseardhjes Dafabet i barabartë me bastin e parë të paktën 10, dhe do të kreditohen brenda 24 orët e kësaj bast nuk vijnë. Ju nuk do të merrni shumë më mirë se kjo diku tjetër.

YOUR TEXT

Oferta të tjera speciale Dafabet

Me majën e parisit ofron Dafabet, ka shumë të tjerë për të zgjedhur për puntorët ekzistues. Basti falas është për Dafabet ACCA të fortë për ata që bëjnë një bateri me gjashtë zgjedhje. Nëse një skuadër humbet, do të rimbursoni pjesëmarrjen tuaj deri në 30 si një bast falas. Nuk ka shumë fjalë për të marrë në konsideratë këtë ofertë të paris Dafabet, për sa kohë që ACD juaj është në kundërshtim me 1.50 ose më lart. Në paris loja nuk do të shkaktojë fondet e bonusit.
Një avantazh tjetër është shansi i tyre më i mirë që premtimi i garantuar nga Dafabet, në dispozicion në të gjitha takimet e kalit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë. Nëse vendosni bastin tuaj me Dafabet dhe bëni zgjedhjen tuaj në çmim, por PS është më e madhe ata do të paguajnë mundësinë më të madhe.
Oferta e golashënuesit më të mirë paris Dafabet është gjithashtu e shijshme. Nëse shënuesi i golit të parë merr golin e dytë në vend. Gjithashtu, kërkoni një Dafabet pa bonus depozitash. Ato shpesh nuk shfaqen, por ju duhet të merrni një bonus depozitash Dafabet me të dy duart nëse jeni me fat.

YOUR TEXT

Si ta pretendoni Dafabet ofertën e Mirëseardhjes

Për ata që pretendojnë bonusin e mirëseardhjes Dafabet, nuk do të zgjasë shumë. Basti falas për Dafabet është në dispozicion vetëm për klientët e rinj, kështu që do të duhet të krijoni një llogari para se të bëni ndonjë gjë tjetër. Pas kësaj, ju duhet të depozitoni të paktën £ 10 për t’u kualifikuar. Hapi tjetër është të vendosni mundësinë tuaj për të minuar ½ në të gjitha bastet sportive. Nëse kjo bast nuk vjen, Dafabet përputhet me bastin dhe do t'ju japë para bonus deri në 30.

YOUR TEXT

Opsionet e pagesave

Nuk ka asnjë pikë në një bookmaker me tregjet dhe shanset më të mira nëse i besoni me paratë tuaja – ose nëse ata e bëjnë të vështirë për ju të lëvizni paratë tuaja. Dafabet ka një gamë të shkëlqyeshme të opsioneve të metodës së pagesës që ju lejon të depozitoni dhe tërheqni fondet tuaja në mënyrën më të thjeshtë të mundshme – dhe në një mënyrë që ju përshtatet më së miri.
Zgjedhjet për depozitimin ose tërheqjen e fondeve nga llogaria juaj Dafabet:
• kartat e kreditit ose të debitit Visa
• kartat e kreditit ose MasterCard i debituar
• Maestro
• Elektron
• Skrill
• Neteller
Vendosja e parave në llogarinë tuaj është shumë e thjeshtë – thjesht ndiqni udhëzimet në ekran në seksionin bankar – dhe të gjitha janë treguar menjëherë, kështu që ju mund të merrni për të bërë menjëherë zgjedhjet tuaja.
Kërkesat për tërheqje zakonisht zgjasin nga tre deri në pesë ditë pune – megjithëse përdorimi i metodave elektronike të portofolit përshpejtohet deri rreth rreth një orë.
Shuma minimale që mund të depozitoni me një nga mënyrat e pagesës është £ 10 – me një shumë tërheqëse maksimale prej £ 30,000 nëse jeni duke përdorur një Vizë, MasterCard, Maestro dhe Electron. Moneybookers ju lejon të regjistroheni 60,000 ndërsa kufiri i Neteller është £ 31,000.

YOUR TEXT

App Dafabet

Nëse dëshironi edhe më shumë liri në librin tuaj online, atëherë dëshironi të jeni në gjendje të bëni zgjedhjen tuaj kudo që të jeni – dhe kur të duash. Nuk ka nevojë të shkarkoni një aplikacion Dafabet, thjesht mund të përdorni shfletuesin e pajisjes tuaj mobile për të gjetur faqen dhe për të eksploruar të njëjtat tregje në një mënyrë të optimizuar në telefonin ose tabletin tuaj. Paris celular është bërë tepër popullor vitet e fundit dhe ju mund të vendosni të gjitha paris në Dafabet celular.
Ju mund të shihni që edhe pa ekzekutimin e shenjave specifike që ofrohen aktualisht, ka ende shumë gjëra për këtë krijuesi i librave. Duke regjistruar një llogari, ju i jepni vetes mundësinë për të kërkuar primet dhe promovimet në të ardhmen – ndërsa shijoni tregjet sportive dhe paris duke luajtur tipare të Dafabet.
E tëra çfarë mund të bësh në versionin e desktopit të faqes është në dispozicion duke kërkuar Dafabet në shfletuesin tënd celular. Kjo do të thotë që ju mund të bëni zgjedhjen tuaj në rrugë – dhe ndiqni të gjitha zhvillimet më të fundit në ngjarjen tuaj të zgjedhur para se të vendosni bastin tuaj. Kjo ju jep shumë më mirë të kuptoni se si tregjet zhvillohen në lojë ose lojë po shkon.

YOUR TEXT

FAQ të Regjistrimit të Dafabetit

Hapja e një llogarie të re me Dafabet është shumë e thjeshtë, por ka ende pyetje për t'u përgjigjur kur regjistroheni për herë të parë. Këtu janë disa pyetje që bëhen shpesh për këtë operator.

A ka ndonjë ofertë për Dafabet?

Nuk ka asnjë ofertë regjistrimi që funksionon Dafabet – por vazhdoni të kontrolloni përsëri për të parë kur është prezantuar.

Farë mund të bëj bast për Dafabet?

Mund të jetë më e lehtë të renditni ngjarjet për të cilat nuk mund të keni bast në Dafabet! Ekziston një përzgjedhje e madhe e tregjeve të hapura për mbajtësit e llogarive të klientëve – duke mbuluar sportin nëpër botë.

YOUR TEXT

A mund të regjistrohem për Dafabet në celular?

po. Thjesht ndiqni të njëjtin proces siç përshkruhet në këtë përmbledhje – por në pajisjen tuaj celular – dhe do të keni mundësi të përdorni të gjitha tiparet e njëjta me faqen e desktopit Dafabet.

Isshtë një krijues librash Dafabet që mund t’i besoj?

Dafabet ka qenë një nga më të njohurit – dhe kryesore – prenotime sportive në industri për ca kohë tani. Siguria dhe siguria e sitit nuk është e dyta për asnjë – dhe Dafabet është gjithashtu sponsori kryesor i klubeve të futbollit Celtic dhe Fulham dhe ekipit kombëtar të Uellsit. Ekziston edhe Turneu i Mjeshtrave në Dafabet kështu që tregon se bilardo është një markë e shkëlqyer në botën e basteve sportive në internet.

A keni Dafabet oferta ose promovime?

Edhe pse nuk ka asnjë ofertë regjistrimi në dispozicion në Dafabet, kjo situatë mund të ndryshojë, që është pas një kontrolli për azhurnime. mbajtësit e llogarive tani mund të marrin shanset më të mira të garantuara në të gjitha garat e kalit në Britani të Madhe dhe Irlandë, megjithatë. Nëse PS është më e madhe se çmimi që keni bërë bastin tuaj, atëherë Dafabet do të paguajë çmimin më të lartë.

YOUR TEXT

koral

Coral bast një nga emrat më të njohur në bastet sportive dhe ka më shumë se 1,800 dyqane bastesh në të gjithë vendin. Ata kanë zhvilluar një aplikim bastesh koralesh dhe oferta online në mënyrë të konsiderueshme në vite, bëhen një nga më të mirët përreth, me transmetim live, shanset janë të shkëlqyera dhe një nga faqet është e lehtë për të lundruar.
Vetë marka ka qenë rreth e rrotull që nga ajo kohë 1926 dhe ka kaluar nëpër disa bashkime, përfshirë në 2016 ku bashkohen në Ladbrokes dhe Gala Coral Group. Ata kanë shkuar nga forca në forcë nga atje dhe tani veprojnë në më shumë se 130 vendet.
në rritje, ata kanë qenë në internet për më shumë se dy dekada dhe vazhdon të jetë në vijën e parë kur bëhet fjalë për bastet sportive!

YOUR TEXT

Bastet korale në lojë

Kohët e fundit, Coral ridizajnoi ofertat në faqen e tyre në internet bastet, bastet e drejtpërdrejta ose opsionet. batanije koralesh shumë ngjarje të ndryshme çdo ditë në jetë. Këto mund të shihen të gjitha në faqen fillestare të seksionit në internet të faqes. Për të mësuar më shumë rreth bastit, pasagjerët duhet vetëm të klikojnë në njërën prej shfaqjeve dhe ata do të shikojnë të gjitha statistikat dhe mundësitë e fundit.
Nëse zgjidhni një ngjarje, do të merrni mundësi të hollësishme. Ekziston një përzgjedhje e gjerë e lojërave, megjithëse pjesë e mundësive mund të përdorin disa mundësi zgjedhjeje. Për të filluar të shijoni bastet live, koral, thjesht futuni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni Bet In Play, mund ta gjeni në krye të faqes kryesore.
gjithashtu ofron fluks koral të gjallë. Ky është një shtesë e shkëlqyeshme për sitin. atje, Rrjedhin korale 5,000 ngjarje gjatë gjithë vitit. Ato përfshijnë rugby, basketboll, futboll, tenis, dhe snooker. Për ata që përdorin një bast aplikacioni për celular, shërbimet e transmetimit të drejtpërdrejtë janë të kufizuara dhe Coral thjesht ofron tenisi dhe aktivitete futbolli. Të gjithë rrjedhin drejt gjasave për mbijetesë. Ju mund të shihni lojrat e ofruara falë ikonës TV.

YOUR TEXT

Kazino koralesh

Koralet nuk ofrojnë vetëm sportin, është gjithashtu një kazino në internet. prandaj, ata që kanë një llogari mund të gëzojnë të gjitha llojet e veprimeve të basteve kur vizitojnë sitin. Ndërsa Coral nuk fillohet si bast, ata shtuan pjesën e kazinosë që përfshin të gjitha lojërat klasike, lojëra të drejtpërdrejta tregtari dhe shumë mënyra për të gjeneruar. Ngjashëm me Librin Sportiv, Coral Casino gjithashtu ofron disa promovime. Ata aktualisht po ofrojnë një bonus për regjistrim për klientët e rinj. Nëse depozitoni £ 1o, mund të merrni deri në £ 50 bonus falas (T & Cs vlejnë). Kontrolloni faqet e internetit herë pas here si një ofertë promovuese ndryshoni rregullisht.

YOUR TEXT

Tregu i sportit dhe basteve

Siç kemi përmendur, Sporti koral është, para së gjithash, një vend bastesh. Si i tillë, ofron një gamë të gjerë mosmarrëveshjesh të basteve për të gjithë klientët. këtu, ju mund të zgjidhni futbollin, Futboll amerikan, baseball, boks, kriket, hokej, tenis, lojë biliardo, regbi, golf, dhe një numër i llojeve të tjera të sporteve. Bookmakers koral ofrojnë klientëve një skemë të pasur përzgjedhjeje, shumë. Ju mund të vendosni lloje të ndryshme të basteve, sipas preferencave tuaja personale dhe mundësisë së një sporti të zgjedhur. Cka eshte me shume, këtu mund të vendosni një bast në politikë, Speciale TV, kinema, celebrities, dhe sektori tjetër jo sportiv. Opsionet e basteve të koraleve janë vërtet mbresëlënëse, me një gamë të gjerë mundësish shtesë, siç janë kuponat e futbollit, super treg me shpejt, mundësi të zgjeruara, dhe oferta promovuese. Më e rëndësishmja, kompania u ofron klientëve mundësi të tregut shumë të fortë. Ata janë pak më të larta se sa ato të ofruara nga shumica e librave të tjerë, por pasagjerët janë mësuar me ndjenjën e kësaj. Vlen gjithashtu të përmendet se përqendruesit e librave përqendrohen, para së gjithash, në MB dhe bettors, ndërsa ato nga vendet e tjera mund të jenë mundësi të kufizuara në faqen e internetit. Për të njëjtën arsye, vendos marrëveshje sportive britanike, mungesa e vëmendjes ndaj konkursit që nuk ka asnjë lidhje me “vend i madh”. Xhepot futbolli koral – edhe një gjë që nuk mund ta injorojmë – bëje çdo javë. Qëllimi juaj këtu është të parashikoni rezultatin e 15 games, të cilat ju lejojnë të fitoni sa më shumë £ 100,000 të pishinës së garantuar të çmim i parë. Ju mund të zgjidhni një fitore në shtëpi, fitore larg ose barazim për një numër garash në ligën më të lartë në Mbretërinë e Bashkuar. Pjesa minimale e interesit është £ 0.25 për rresht. Më shumë linja që ju zgjidhni për lojërat e korporatës Coral bast, sa më shumë kombinime të keni për të fituar me të. Fitimi juaj varet nga numri i përgjithshëm i hyrësve duke marrë parasysh faktin se dividenti.

YOUR TEXT

Bastet e gjalla

Kompania është veçanërisht krenare për një mundësi të plotë bastesh në lojëra, e cila është e shtypur në faqen kryesore. Do përdorues ka qasje të menjëhershme në bastet e Coral me ngjarjet aktuale sportive, nga futbolli në golf. Ju mund të shikoni me lehtësi listën e garave që do të vijnë dhe të zgjidhni atë që do të vendosë bastet tuaja. Seksioni i filtruar nga sporti, kështu që nuk keni pse të humbni kohë duke kërkuar për gara Coral ose variante të tjera që dëshironi. Një gjë tjetër që është interesante është zgjedhja Cash Out. Kjo lejon përdoruesit të përfitojnë nga fillimi i tij nëse vjen basti, si dhe marrja e disa basteve të kthimit nëse humbni – për sa kohë që ai bast në ngjarje ka përfunduar. Me site sportive Coral, mund të klikoni në turneun e zgjedhur, qoftë ajo snooker apo volejboll, dhe merrni një ekran të detajuar grafik të asaj që ofron tregu i ndryshëm për një ngjarje specifike. Shtë shumë i përshtatshëm për një bast të shpejtë dhe fitimprurës në lojë. Shumëzuar nga ngarkimi me shpejtësi të lartë dhe funksionimi i qetë, të gjitha këto mundësi bëjnë që Coral të ofrojë gjithnjë e më tërheqëse për të gjitha grupet e bastoreve. Transmetimi i drejtpërdrejtë është një aspekt i rëndësishëm i faqes në internet. Userdo përdorues mund të shikojë sa më shumë 2,000 lojëra live çdo javë, dhe kjo mundësi është absolutisht falas. E vetmja gjë që duhet të bëni për të shijuar garën me Coral ose futboll në modalitetin online është të hapni një llogari të financuar. Shuma e parave në portofolin tuaj mund të jetë aq pak sa 1, gjë që e bën aspak problem. Mbulimi i drejtpërdrejtë i transmetimit me qytetin është mjaft mbresëlënës: përfshin snooker, regbi, lojë me shigjeta, badminton, hendboll, Volejboll, dhe sporte të tjera të njohura. Lista e lojrave ndryshon shumë, por futbolli Coral ka mbetur gjithmonë aspektet më të rëndësishme të transmetimit live, Lidhja, ligë 1, dhe Eredivise duke u diskutuar në prioritetin e parë.

YOUR TEXT

Kazino live

Nëse jeni adhurues i përvojës së kazinosë në botë reale, ju me siguri nuk do të zhgënjeheni me Coral. Opsionet e tyre të drejtpërdrejta të kazinosë përfshirë:
• ruletë
• Blackjack
• Baccarat
• poker
• Rrotulloni një fitore
Ekzistojnë një numër zgjedhjesh në secilën kategori për të zgjedhur, dhe ju mund të shihni me një shikim se cilat tabela janë të hapura sepse ato kanë skedën jeshile në anë ju tregon që ju mund të luani offline ose atë tryezë dhe t'ju japë kohën kur do të kthehet në internet për lojën.

YOUR TEXT

Më shumë Oferta Bonus Coral dhe Promovime

Futboll koralesh – Sigurim super Aka – Vendosni një akumulator futbolli me gjashtë ndeshje ose më shumë në bastet koralore në internet dhe ata do të rimbursojnë aksionin tuaj si një bast falas Coral, nëse deri në tre mundësi ju lejojnë! Deri në £ / € 25 për bast.
Racecourse koral – PARA PARA nëse kali yt bie! Kthehu nga kërkesa popullore! Sporti më i njohur në ofertë është një rikthim në sezonin Kombëtar të Hunt. A ka ndonjë gjë më të bezdisshme sesa të shohësh se bie kali yt? tani, me bastin e koralit e ke mbuluar! Konsumatorët që u kthyen brenda 1062 humbja e sezonit të kaluar dhe të paktën një kërcim takohen çdo ditë do të kualifikohen për këtë ofertë. Bastet e koralit pretendojnë në këtë takim dhe nëse kali yt bie, i zbritur, ose hap pa koke – do të shkoni deri në / € 25 ju kini përsëri si një Coral pa bast falas. Lehtë si kjo!
Klubi Coral Acca – Vendosni të katër vendet ose më shumë ekipe futbolli bastet ACCA Coral në bastet në internet, dhe merrni pesë baste të lira të futbollit ACCA përputhen me kunjët e parë deri në / € 20!
Thjesht merrni këto hapa:

YOUR TEXT

 • Regjistrohu me Coral
 • Vendosni bastin tuaj të parë të futbollit ACCA
 • Coral Coral ofron 5 Bonus Acca

Sigurimi i Futbollit • Të Bashkuara Veçanërisht ku përhapja e basteve sportive, ACCA koral (4-dele ose me e madhe) në çdo NFL ose NCAA Futboll Amerikan, dhe nëse një nga rezultatet tuaja zhgënjyese, bastet Coral do të rimbursojnë aksionet tuaja si një bast falas deri në / € 25 ,
Gara me zinxhir – rrahur një gjatësi ose Më pak? Për të vendosur një bast në çdo garë të drejtpërdrejtë Sky Dog, dhe nëse zgjedhja e përfundon e dyta, rrahur nga një gjatësi ose më pak, Bastet e Sportit Coral do t'ju japin paratë tuaja si një bast falas deri në / € 25!

Si të vendosni një bast

YOUR TEXT

Procesi i vendosjes së basteve të ngjashme me metodën e përdorur nga shumica e librashitësve të paraqitur në këtë përmbledhje. Për të zgjedhur një bast, thjesht klikoni në çmim mund të shfaqet pajisje tjetër sportive të caktuara, dhe përzgjedhja do të shfaqet automatikisht në shiritin tuaj të basteve në këndin e djathtë të ekranit. Thjesht mbyllni numrin e dëshiruar të aksioneve në kutinë e aksioneve, dhe kontrolloni përsëri bastin duke përdorur ikonën e informacionit jeshil. Pasi të jeni të kënaqur me zgjedhjen tuaj, klikoni në “Vendosni bastin” për të konfirmuar.
Reefs gjithashtu shfrytëzojnë tiparet e shpejta të basteve që ju lejojnë të vendosni disa baste me përpjekje minimale. Mjetet shtesë të shtuara janë shumë të dobishme kur doni të vendosni një shumë të bastit është e ndarë nga i njëjti numër i aksioneve. Për të aktivizuar funksionin, thjesht klikoni në “ON / OFF” përzgjedhës, dhe para-zgjedhni bastet e shpejta të aksioneve duke përdorur tastet e numrave. Pasi të jeni të kënaqur me numrin, gjeni bastin që dëshironi dhe klikoni në çmimin e shfaqur. një përzgjedhje tjetër do të shtohet automatikisht në fletën tuaj të bastit, dhe ju mund të vazhdoni me një procedurë normale të vendosjes së bastit.
Karakteristikat e parave të gatshme bëhen gati një lloj karakteristikash standarde që shumica e librave sportivë në internet aktualisht kanë miratimin. Reefs megjithatë, është një nga bastet e pakta atje që përfshin një mundësi speciale të parave të jashtme që ju lejon të merrni para nga një pjesë e basteve tuaja ndërsa gjithashtu duke lënë pak aksione origjinale u ngrit në ndeshjen. Do të dini që opsioni i parave të gatshme është në dispozicion sa herë që shihni portokallin “Paratë e gatshme” ikona shfaqet pranë mundësive të çmimit. Për të përdorur këtë veçori, thjesht klikoni në “Paratë e gatshme” në fund të rrëshqitjes së basteve dhe kontrolloni çmimin e ofertës së parave para se të konfirmoni zgjedhjen.
Për të parë nëse një opsion i parave të gatshme është i disponueshëm për një bast të veçantë, shkoni te faqja juaj e basteve dhe klikoni mbi “BET TH Q I MUND T C PARA PARA” buton. Këtu do të keni mundësi të përdorni një mjet të thjeshtë rrëshqitës dhe të mblidhni një maksimum 90% e kunjit tuaj origjinal para se të përfundojë ndeshja që ju zgjidhni. Me këtë veçori të veçantë, krijuesit e librave ju ofrojnë një nivel të mjaftueshëm lirie në procesin e vendosjes bastet zakonisht nuk lejohen nga shumica e krijuesve kryesorë të librave.

YOUR TEXT

Metodat e Pagesës dhe Bankës

Ju keni një gamë të fuqishme të metodave bankare në karta krediti dhe debiti të jashtëzakonshëm koral. PayPal, Skrill, Neteller, Eco, paysafecard dhe Coral Lidhni të gjitha në dispozicion si një metodë pagese.
Depozita duke filluar nga vetëm 5 për të gjitha metodat përveç PayPal, që është 10. Transaksionet përpunohen menjëherë dhe nuk ka asnjë tarifë për të paguar.
Ju mund të tërhiqni secilën nga këto metoda përveç PaySafeCard. Tërheqjet mund të bëhen vetëm nga 0.01, e cila është aq e ulët sa mund të merrni, dhe ne mendojmë se ato mund të jenë bastet e vetme do të jenë më të ulëta në të gjithë tabelën.
Bankar zgjat deri në dy ditë, por kemi parë që zakonisht përpunohet më shpejt. E-kuleta të tilla si Neteller, Skrill dhe PayPal goxha çast. Për transaksione më të mëdha, ju gjithashtu mund të përdorni transferin bankar këtu, por mund t'ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për ta vendosur këtë.

YOUR TEXT

Bastet e telefonit

Kur bëhet fjalë për bastet në celular, Teknologjia e basteve të koraleve në përputhje me vendet më të mira në botë për bastet në internet. Aplikimi koral celular është i pajtueshëm me të gjithë sistemin modern të funksionimit celular, prandaj pa marrë parasysh cilën pajisje keni në pronësi, ju do të jeni në gjendje të bëni përvojën tuaj të basteve me këtë avantazh dhe të kryeni zgjidhje softuerësh. Kështu që, nëse zakonisht shkarkoni vegël të bazuar në iOS ose Android për një udhëtim, mos e humbni mundësinë për të instaluar aplikime Coral në të! Në mënyrë që të motivojë pasagjerët të shkarkojnë aplikacionin Coral në smartphone të tyre, duke ofruar klientëve të sporteve sportive të përfitojnë nga një bast ekskluziv i telefonit celular Coral. Bonusi më i zakonshëm siç është në dispozicion për tregun e basteve të futbollit.
Aplikacioni Coral Android ofron lehtësi përdorimi dhe menaxhueshmërie. Duke shfaqur një ndërfaqe intuitive dhe miqësore për përdoruesit, kjo aplikacion do të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për versionin elegant të faqes në internet. Kjo kërkesë përfshin një numër të madh të tregjeve të basteve para-ndeshje dhe live dhe lejon përdoruesit të shikojnë ngjarje sportive në internet.

YOUR TEXT

Eja

Eja! u lançua si një faqe në internet në 2010, fillimisht duke synuar tregun nordik, punoi shumë për t'u futur në një industri ultra-konkurruese. Ata mbizotërojnë duke ofruar marrëveshje të ndryshme për besnikërinë e klientit, duke fituar një reputacion si një markë që do të kujdeset për njerëzit që përdorin shërbimin rregullisht.
Ata u lançuan në tregun e MB në 2014 dhe bëri emër për vete këtu duke sponsorizuar Accrington Stanley kur klubi të kthehet në League League.
Kompania është e bazuar në Maltë dhe gjithashtu operon si MobileBet ashtu edhe GetLucky. Të dy faqet gjithashtu do të ndalojnë ofrimin e shërbimeve si rezultat i vendimit për t'u transferuar nga Anglia.

YOUR TEXT

Pasqyrë e ofertës së Comeon

Kjo nuk do të thotë një nga vendet më të vjetra të basteve përreth, por edhe jo e re – dhe kështu ka shumë për të ofruar. Ka më shumë se një mijë lojëra të ofruara në kazino. Këto përfshijnë lojëra elektronike, lojëra çmim i parë, lojëra tavoline, lojëra të drejtpërdrejta tregtari dhe poker. Seksioni sportiv është po aq i mirë me pak nën 30 ofrohen sporte dhe mijëra tregje për të zgjedhur.

Kazino Online

Kazinove në internet në Comeon një viktimë shumë e mirë me një numër të respektueshëm lojrash. Nuk ka aq shumë sa disa marka të tjera të shkëlqyera kazino, por ata kishin lojën më të mirë të ofruesve të lojërave më të mirë. Në total ka afërsisht 1098 games. 968 prej tyre janë lojëra elektronike, me zgjedhje përfshirë klasikët si Lulja, Të vdekur ose të gjallë dhe Avalon II, përveç lojërave më të mira të markave, duke përfshirë Guns N Roses dhe Planet of the Apes. Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri e transportuesve përfshirë NetEnt, Microgaming, Luaj Nuk shkon, Yggdrasil dhe më shumë. Nëse dëshironi të provoni për një çmim më të madh, atëherë nuk do të keni shumë larg për të shkuar me një çmim të çmueshëm slot NetEnt zgjedhjes përfshirë një rekord të kësaj abuzimi dhe Mega Fortune Mega Fortune Dreams, si dhe mega moolah, Thesari i Nilit, Pasuri hyjnore dhe më shumë. këtu, çmimi mund të ishte në miliona.

YOUR TEXT


atëherë, sigurisht, ne kemi një përzgjedhje shumë të këndshme të lojërave në tryezë. Ju keni një zgjedhje të 7 tabelat e ferrave, përfshirë Kuvertën e vetme, Ekspozimi i dyfishtë dhe Blackjack Pro. ndërkohë, atje jane 7 tabelat e ruletave, përfshirë Rulën Franceze, Ruletë e re, Ruletë evropiane, Ruletë Amerikane dhe Roulette Pro. Ju gjithashtu mund të luani në një nga tre lojërat me video poker, ose zgjidhni nga lojërat e tavolinës siç është Texas Hold'em, Baccarat, Poker Studi Karaibe, Qeni i kuq, Punto Banco ose Pontoon. për më tepër, ka një RTP mesatare shumë të rregullt se 97%, që është e shkëlqyeshme – dhe disa nga minimumet më të ulëta të tabelës që shohim.
Një fushë që është e rëndësishme është të keni një kazino me jetë të mirë. Ajo po bëhet gjithnjë e më popullore dhe si e tillë, përfshirja është parësore. për fat të mirë, nuk zhgënjeu. Atje jane 24 lojëra për të zgjedhur nga gjithsej. Kryesisht është mundësuar nga Evolution Gaming, por gjithashtu keni oferta nga NetEnt. Ju keni një zgjedhje të lojërave të drejtpërdrejta siç është Rulja e Përgjithshme, Blackjack dhe Studio Ekskluzive e Futbollit Live.

YOUR TEXT

Kumari sportiv

Ekziston gjithashtu një produkt i madh bastesh sportive në dispozicion. Ai përfshin rreth 29 sporte të ndryshme, përfshirë futbollin – me 884 treg i disponueshëm; basketboll – sportiv 238 tregjet në dispozicion dhe më pak të njohura si Bandy. Duhet gjithashtu të theksohet se marzhi i një basti mjaft të mirë mbi 5.5% (futbolli në 6%) dhe gjithashtu ka fituar fitime maksimale € 100,000 në ditë, që është e shkëlqyeshme.
Libri Sportiv vazhdon të rritet, që është një lajm i mirë, dhe ata ofrojnë pothuajse gjithçka që ju nevojitet, përfshirë bastet live. Jeta luajti mjaft mirë me grafika që tregojnë rrjedhën e veprimit. Ju gjithashtu mund të filtroni tregun e jetës që ndihmojnë. i përgjithshëm, një produkt i shkëlqyeshëm dhe aq më mirë.

YOUR TEXT

Lojëra elektronike Comeon & Games

Arsenali i lojrave Comeon ofron rreth 600 tituj. Lojërat virtuale të kazinosë kazino ofrohen nga disa prej zhvilluesve më të mirë në të gjithë botën përfshirë edhe pëlqimet e Microgaming, NetEnt, Luaj Nuk shkon, Yggdrasil dhe Thunderkick. Lojë e jetës mbështetet nga zhvillues të tillë si Evolution.
Lojëra virtuale, sidomos lojëra elektronike, duke bërë përqindjen më të madhe të titujve të ofruar në këtë kazino online. Ata bëjnë 450+ tituj që ndahen në disa kategori. Lojërat më të preferuara të videos, e ndjekur nga një lojëra kazino progresive ose jackpot. Kazino gjithashtu ofron një numër lojrash në tryezë dhe variantet e tyre.
Nëse nuk jetoni në një zonë me një kazino me tokë, atëherë seksioni Comeon Live Betting do t'ju japë një përvojë të paharrueshme. Lojë është ofruar në këtë seksion rrjedh në definicion të lartë dhe të strehuar nga croupiers live.

YOUR TEXT

Bonuse dhe Weekmimi Javor

Eja! Kazino ka një shpirt bujar kur bëhet fjalë për fushatat promovuese. Kur regjistroheni në këtë sit, do të shpërbleheni me një numër të mirë rrotullimesh falas. Si një dhuratë e mirëseardhur e një sekondë, ju keni një shans për të kërkuar një 100% deri në 25 në depozitën tuaj të parë të paktën 10! Sigurisht, ajo vjen me kushte dhe kërkesa të caktuara. Duhet të bastisni si shumën e depozitave ashtu edhe të bonusit 35 kohët, dhe kjo duhet të ndodhë brenda 30 ditë. Merrni parasysh që depozitat e bëra përmes Skrill, Neteller, PaySafeCard, Webmoney dhe Ukash nuk kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhur!. Nëse dëshironi të lexoni pak më shumë detaje, ju mund të shikoni recensionin tonë të bonusit të kazinosë Comeon.

Oferta sigurisht nuk ndalet këtu, megjithëse! Comeon shumë e dobishme dhe bujare kur bëhet fjalë për lojtarët dhe do t'ju ofrohet një grup i madh opsionesh! Një gjë e bukur është se lojërat e fatit në kazino kanë edhe produkte të tjera që vijnë me disa shpërblime dhe turne. Ne cdo menyre, nuk do të pendoheni nëse zgjidhni këtë kazino!

YOUR TEXT

Regjistrohu në Kazino Comeon

Regjistrohu në këtë sit është falas, dhe basti nuk pritet të paguajë asgjë në procesin e regjistrimit derisa të jenë gati të bëjnë depozitën e tyre të parë. Për tu regjistruar, përdoruesit duhet të shkojnë në faqen kryesore të faqes dhe në të djathtën ekstreme të faqes, ata do të shohin një skedë jeshile të etiketuar “Llogari e hapur”. Në klikimin e skedës, ata do të kërkohen të shkruajnë detajet e tyre. Hapi i parë është të vendosni emrin e tyre të përdoruesit, email dhe fjalëkalim. Pas kësaj ata do të marrin një kod verifikimi në emailin e tyre me një lidhje për të vazhduar regjistrimin. Pasi të klikoni në lidhje, ato drejtohen përsëri në sitin ku pritet të futin detaje personale siç janë popullsia e shtetit dhe mosha.
Mosha është një domosdoshmëri sepse siti lejon vetëm njerëzit mbi moshën 18 vite për tu angazhuar me përmbajtjen e tyre. Isshtë gjithashtu pasi të keni regjistruar një përdorues mund të kualifikohet për shpërblime dhe të fillojë të bëjë bastet e para. Kur basti ka përfunduar procesin e regjistrimit, ata më pas zgjedhin mënyrën e pagesës që do të përdorin për të bërë dhe marrë pagesa gjatë përfshirjes në sit.

YOUR TEXT

Depozita e Comeon & Metodat e tërheqjes:

Shtë e lehtë të ndiqni metodat e depozitimit dhe tërheqjes Comeon sepse faqja pranon karta krediti dhe debiti të ndryshme ose portofolin elektronik. Nëse shkoni në seksionin e mbështetjes, ju mund të shihni të gjitha mënyrat e pagesës, qoftë ato pranohen edhe me telefon, dhe depozitat minimale ose maksimale dhe tërheqjet që mund të bëni për secilën metodë. Comeon pranoj vizën, MasterCard, Entropay, Skrill, Neteller dhe PaySafeCard me një depozitë minimale £ 9. Edhe pse maksimumi ndryshon nga metoda në metodë, mund të jetë deri në 8,000. Tërheqja duhet të jetë minimumi £ 18 dhe maksimumi ndryshon. Mos harroni se nëse doni të përfitoni nga kjo ofertë bonus, por ju nuk mund të përdorni kuletën elektronike për të bërë depozitën tuaj.

YOUR TEXT

Aplikacioni Mobile Comeon

Siç kemi theksuar më lart, Eja! mbajeni gishtin në pulsin e tendencave më të nxehta. Njëra është rritja dramatike e numrit të lojtarëve që preferojnë të përdorin një kazino celular dhe libër sporti. Klientët Comeon mund të zgjedhin të luajnë në pajisjet e tyre portative përmes një platforme të bazuar në ueb (nuk ka nevojë të shkarkoni) ose me një aplikacion mobil, në dispozicion për sistemet iOS dhe Android. 2 në 1 Aplikacioni Comeon ka qindra lojëra elektronike të shkëlqyera celular, lojëra tavoline dhe zgjedhje e gjallë kazino tregtari. Në bastet anësore, duke mbuluar të gjitha sportet, të dy para-ndeshje dhe live, i cili është i disponueshëm në platformat e desktopit.
E gjithë aplikacioni më i mirë i basteve është miqësor për përdoruesit, dhe Comeon është pjesë e këtij uniteti. dizajn i hijshëm, që është shenja dalluese e markës, duke e bërë të lehtë navigimin. Përveç kësaj, aplikacioni është i shpejtë dhe i përgjegjshëm. Kjo e bën atë shoqëruesin ideal për lojtarët që pëlqejnë lojërat e kazinosë live dhe bastet sportive të gjalla.

YOUR TEXT


A keni humbur ndonjë shpërblim dhe promovim të Comeon duke përdorur një bast aplikimi? i pamundur! Kishte një ofertë të plotë për dy kazino dhe sporte. Në fakt, me njoftime pushimi të aktivizuara, do të jetë më e lehtë për Comeon të ofrojë oferta të personalizuara drejtpërdrejt për ju. Përveç kësaj, ju keni një mundësi pagese të sigurt (opsion në varësi të vendit tuaj), dhe me çertifikatat SSL të ngulitura për të kriptuar të gjitha të dhënat tuaja, siguria është e nivelit të lartë.

Comeon Pro dhe Cons

pro:

Këtu janë disa nga të mirat e kësaj kompanie bastesh
• Bonusi i Mirëseardhjes i kësaj kompanie është shumë bujare.
• Vetëm kërkesat e basteve 6 dhe 8 kohët – një shifër e ulët kur bëhet fjalë për shpërblimet
• Ndërmarrja e aplikacioneve celulare këto baste janë një nga më të mirat në treg

Cons:
tani, ne do të shohim të këqijat e kësaj kompanie bastesh.
• Kompania e basteve ka një mbështetje të mirë chat dhe email. megjithatë, ai nuk ka një numër kontakti.

YOUR TEXT

bwin

E themeluar në 1997 si një kompani e vogël fillestare austriake e quajtur betandwin e cila punonte vetëm 12 njerëz, bwin është rritur për t'u bërë vendet më të mëdha industriale. Vetëm një vit pas hyrjes në jetë, ai filloi faqen e tij të parë në internet të lojërave të fatit, duke u përqëndruar kryesisht në fushën e paris sportive. Pas rritjes së produktit të saj dhe hedhjes në lojë paris, ai përfundoi duke ofruar një degëzim të një kazino online në 2001, duke ndjekur këtë në 2003 duke lansuar platformën e vet të lojërave të buta të quajtura “fireballs.” Një vit më vonë, në 2004, ajo filloi multiplayer dhomën e saj të pokerit dhe në 2007 ai filloi ngjarjet e mëdha sportive. Që nga konceptimi i saj, rritja dhe suksesi kanë vërtetuar që është një sit serioz dhe nuk është pjesë e mashtrimit të kazinove online në treg siç do ta shohim në këtë përmbledhje bwin.

YOUR TEXT

Vështrim i përgjithshëm i ofertave bwin

Si faqe e lojërave të fatit në internet që filloi si një Libër Sporti dhe i degëzuar, ajo ofron një sasi të madhe të larmisë sa i përket lojrave në internet. Sigurisht, aty është parisi mbresëlënëse sportive, i cili ishte qëllimi i tij origjinal. megjithatë, kazino në internet është shumë mbresëlënës, duke ofruar qindra lojëra, makinat e lojëra elektronike më të zakonshmet lojëra tryeze që ofrojnë udhëheqës të emrave si NetEnt. Ajo gjithashtu ka një kazino të lartë dhe të jetojë dhomë shumë mbresëlënëse poker për t'u bërë thirrje lojtarëve më shumë.

YOUR TEXT

Kazino Online

i parë, le të kontrollojmë larminë e marrëveshjeve që mund të gjenden në kazino online. Ka rreth 300 lojëra të disponueshme në kazino, me pjesën dërrmuese të tyre që i përkasin kategorisë së akomodimit. Në total ka 243 grupe të makinave automatike për të zgjedhur furnizuesit siç është NetEnt, Lojërat NYX. Elk Studios dhe më shumë. Zgjidhni nga popullorja klasike e vjetër, siç është Starburst dhe provoni Gladiators e egër të reja dhe ekskluzive. Nëse doni të godisni kohën e madhe, kështu që ekziston edhe një përzgjedhje mbresëlënëse e 61 lojëra të ndryshme jackpot gjithashtu, si Luck o jackpot dhe Melon Madness Deluxe. Nëse dëshironi të provoni fatin tuaj në lojërat në tryezë, ju mund të provoni një nga 65 që kjo kazino duhet të ofrojë.
7 ajo ndërron timonin – duke përfshirë ruletën e vet bwin; 8 variacione të shkop polici, siç është Charlie 7; 8 lojëra poker video, përfshirë Mega Deuces Wild dhe lojëra të tjera në tryezë, duke përfshirë klasike Craps, Baccarat e Artë, Mbreti i Lojës Poker Triple Action Hold'em, Texas Hold'em, PS Vegas dhe më shumë. Nëse preferoni pak aksion live kazino, atëherë ekziston një kazino e shkëlqyer e drejtpërdrejtë në ofertë, i cili mundësohet nga Evolution Gaming. Këtu ka një përzgjedhje të madhe të lojërave, siç është 3 poker kartelash, shkop polici, ruletë, vetë-roulette, baccarat dhe baccarat nxitojnë të përmendin disa.

YOUR TEXT

Bastet sportive

Bwin filloi si një krijues librash dhe ju mund ta tregoni me sakrificën e tij të madhe. Këtu mund të vendosni paris mbi 90 sporte të ndryshme me shumë mundësi parisi në dispozicion për ju. Sa për tregjet në dispozicion, faqja e paris është padyshim në krye të lojës. Ju mund të bastoni në sporte siç është futbolli, si dhe të tjerë siç është çiklizmi, F1 dhe tubim.

Ekziston edhe mundësia e vendosjes së paris në ngjarjet politike dhe argëtuese. megjithatë, në përgjithësi, basti është relativisht mesatar, ata ndoshta do të vijnë me çmime të ngjashme me shumicën e librashitësve të tjerë. Që ka thënë, është gjithashtu në paris sportive një cilësi shumë e lartë dhe ju mund të jetoni ngjarje të mëdha në të gjithë botën.

YOUR TEXT

poker

Poker Bwin tërheq lojtarë nga e gjithë bota dhe është një nga faqet kryesore të pokerit në internet në treg. Ka një numër të madh lojrash dhe turnesh për të marrë pjesë, si dhe pjesëmarrjen në ngjarje të tilla si Challenge FastForward, £ 15,000 Gara e Rake dhe Uluni & Shkoni Jackpot 3 dorë. Jo vetëm poker ofron të gjitha këto mundësi, por ka edhe shumë promovime gjithnjë në ofertë, përfshirë ofertat e kthimit të parave të gatshme, ndërtuesit e bonusit, një bonus besnikërie dhe një orë të lumtur ditore. Këtu do të gjeni përballjet më të mëdha, turne falas për freeroll çdo ditë dhe një nga përvojat më të mira të pokerit përreth.

YOUR TEXT

Bastet live dhe transmetimi i drejtpërdrejtë

Bwin janë sigurisht një krijues i përkushtuar kur është fjala për të siguruar një larmi të gjerë të tregjeve të basteve në lojë, e cila si të gjithë të njohurit vetëm rrit përvojën. Ka shumë tregje bastesh për t’u zgjedhur drejtpërdrejt, me një gamë të statistikave në dispozicion për të parë në një përpjekje për të ndihmuar nivelet e tyre të suksesit të bastit tuaj. Konsumatorët gjithashtu mund të kalojnë midis pamjes së ngjarjes dhe pamjes normale, e cila ju lejon të vazhdoni me partitë e tyre të zgjedhura dhe ngjarje të tjera. Kjo vëmendje në detaje sugjeron se ata kanë dhënë shumë kohë dhe përpjekje në këtë fushë të librashitësit.

YOUR TEXT


opsionet bwin live janë padyshim një nga pikat kryesore të shitjes kur bëhet fjalë për tërheqjen e klientëve të rinj, duke ndihmuar për të kompensuar çmimet e tyre zhgënjyese të ofruara. Futbolli Evropian ka kryesisht Bwin, me dhjetëra ndeshje, i disponueshëm për tu parë gjatë gjithë javës nga një gamë e vendeve të ndryshme. Përdoruesit duhet të kenë një minimum prej 1 Account në llogarinë tuaj për të përdorur këtë shërbim fantastik, tenisi dhe sportet amerikane që ofrojnë shumë. Kapaciteti i angazhimit dhe i pikëpamjeve sportive me cilësi të lartë është tërheqës për shumë bettorë, duke i lejuar ata të shfrytëzojnë shpejt ndryshimet në lojë. Lumenj të cilësisë më të lartë, dhe shpesh kanë komente shoqëruese, transmetimi i drejtpërdrejtë i shërbimit Bwin është i dyti për asnjë. Orari i përditshëm i drejtpërdrejtë është në dispozicion për klientët që të planifikojnë shikimin e tyre me tregjet e basteve të drejtpërdrejta lehtësisht të arritshme nga këto faqe.

Gara me kalë Bwin

Siç mund të prisni nga garat e kalit kryesisht ofron Bwin, jo vetëm me ditët e Mbretërisë së Bashkuar për ditën e garave, por edhe ngjarje ndërkombëtare si Kupa e Derby Kentucky dhe Breeders Cup. Gara Meydan dhe Australia përfshihen gjithashtu.

Regjistrimi i Bwin: Lehtë dhe e thjeshtë

Shumica e portaleve të lojërave të fatit sigurojnë që procesi juaj i regjistrimit të marrë vetëm disa minuta për të përfunduar në mënyrë që klientët e rinj të mos joshin të lundrojnë nga faqja, dhe Bwin nuk bën përjashtim. Nuk janë gjërat e zakonshme për të hyrë, si emrin tuaj, adresa e postës elektronike, Kodi Postar, Adresa e rrugës. Dhe ju duhet të zgjidhni një fjalëkalim dhe një emër përdoruesi për llogarinë tuaj. Në thelb janë të gjitha.
Pasi të keni një llogari në Bwin, mund të menaxhoni një seri rregullimesh në lidhje me profilin e tyre. Për shembull, ju mund të zgjidhni një gjuhë; Bwin ofron 17 Gjuhë, nga gjermanishtja në rusisht, anglisht, bullgare, danez, frëngjisht, Spanjisht, italian, rumun, Turke dhe më shumë. Përveç kësaj, mund të hiqni dorë nga shfaqja e pamjeve në Bwin. Kjo do ta bëjë ngarkesën e faqes më të shpejtë. Në këtë pikë, ju jepet gjithashtu mundësia që të zgjidhni nëse do të merrni postë elektronike nga bookmaker me informacione mbi bastet – bastet e vendosura dhe ato kanë fituar.

YOUR TEXT


Përveç kësaj, ju mund të vendosni një funksion të “bast standard”. Nëse keni tendencë të luani të njëjtën shumë të parave pa marrë parasysh se cilat ngjarje ju bast, atëherë funksioni i “bast standard” kjo do t'ju ndihmojë të kurseni kohë. E fundit por jo më pak e, mund të ndryshoni formatin e datës dhe kohës, dhe pothuajse gjithçka që mund të mendoni.
A përmendëm që ju mund të vendosni kufijtë e tyre të depozitave? Bwin e vë në krye të tijin dhe i jep shumë liri. Pjesa më e mirë është që të gjitha këto cilësime mund të ndryshohen në çdo kohë të caktuar. Ky është një tipar i dobishëm. Shanset janë që pas një kohe ju mund të dëshironi të bëni disa ndryshime në profilin tuaj, dhe të keni mundësinë për ta bërë këtë në çdo kohë kur ndjeheni si një avantazh i madh.
E vetmja gjë që nuk është objekt ndryshimi pasi të hapni një llogari në Bwin në Mbretërinë e Bashkuar është monedha. Ajo që është interesante është se nuk do t'ju kërkohet të zgjidhni monedhën tuaj në regjistër; Në vend të kësaj, kjo bëhet kur të vendosni të bëni depozitën tuaj të parë. Ne ju sugjerojmë të zgjidhni me mençuri sepse pasi të dilni në pension, nuk ka kthim mbrapa. Shtimi i kësaj nuk lejohet të ketë llogari të shumta në faqe, është thelbësore që monedha që ju zgjidhni do të përdoret në muajt e ardhshëm.

YOUR TEXT

Promovime dhe shpërblime në bwin

Përveç kësaj, në rishikimin tonë, këtu ka më shumë informacion mbi çmimin e lotarisë.
Lessshtë e panevojshme të thuhet, Bonuset e regjistrimit u jepen vetëm përdoruesve të rinj. Duhet të theksohet se jo fitimprurës si një promovim i mirëpritur i vendeve të tjera. Kur regjistroheni dhe bëni depozitën tuaj të parë të paktën 10, bwin do t'i japë një shpërblim ndeshjesh 100%, e cila ju lejon të fitoni deri në 20.
Para se të tërhiqni bonusin nga llogaria juaj Bewin, ju duhet të rrokulliseni si bonusin ashtu edhe depozitën e një minimumi prej pesë herë brenda 1.70 ose pengesë më e lartë. Kushtet e tjera. Ju dëshironi ta lexoni me kujdes përpara se të kërkoni bonusin, kështu që nuk përfundoni të pyesni veten se çfarë ndodhi. Shtë e rëndësishme të theksohet se termat duhet të përmbushen brenda 90 ditë pas marrjes së bonusit.
Për të mësuar rreth promovimeve të tjera aktuale në Bwin në Mbretërinë e Bashkuar, ju duhet të regjistroheni në buletinin e tyre, dhe do të merrni informacione rreth promovimeve të ndryshme rregullisht.

YOUR TEXT

Si të vendosni një bast

Një nga gjërat më të mira për Bwin është sa e lehtë kanë bërë ata për të vendosur një bast. Këtu do t'ju shpjegojmë se sa e lehtë është. Para së gjithash, duhet të siguroheni që keni regjistruar dhe regjistruar një llogari me bwin dhe gjithashtu është depozituar para në llogarinë tuaj. Pastaj pasi të keni mjaft para në llogarinë tuaj për të mbuluar bastin që dëshironi të vendosni, mund të gjeni sportin ku dëshironi të bastisni duke konsultuar listën a-z në anën e majtë të faqes. Pasi të keni gjetur sportin që doni, tregu do të bjerë poshtë, atëherë pasi të klikoni në ligë ose konkurs që ju pëlqen, ju mund të kërkoni për programin që ju dashuroj Piques.
Kur jeni në rast se mund të gjeni një treg për të cilin dëshironi të vini bast, dhe një herë ju klikoni mbi të, basti do të shtohet në fletën tuaj të basteve në anën e djathtë të faqes. Pastaj pasi të shtohet, thjesht shkruani shumën e parave që dëshironi të vini bast në kutinë e interesit. Pasi të mendoni se fitorja ka të ngjarë të shfaqet është e mjaftueshme për ju, atëherë ju duhet të bëni është të shtypni një buton që vendos një bast të madh.

YOUR TEXT

Shkarko & Duke përdorur Aplikime Bwin Mobile

Siç u përmend më herët, Bwin Sigurimi i një aplikacioni celular që klientët nuk kanë nevojë të humbasin një shans për të fituar kur janë larg kompjuterit të tyre. Në dispozicion për përdoruesit Android dhe iOS, aplikacioni është falas për tu shkarkuar, me të gjitha tiparet e njëjta siç gjenden në faqen e desktopit është ende në dispozicion, përfshirë rrjedhën e drejtpërdrejtë dhe depozitimin dhe tërheqjen e parave nga llogaria juaj. Diku tjetër në kërkesë, klienti është i lirë të përdorë ‘Betfinder’ tipar, i cili lejon përdoruesit të gjejnë shpejt tregun e tyre të preferuar sportiv. Një veçori tjetër pozitive është në dispozicion në aplikacionet celularë bwin është aftësia për të pranuar ndryshime në mosmarrëveshje, gjë që ju lejon të merrni një probabilitet më të lartë nëse ato rriten ndërsa vendosni bastet tuaja. ‘PROTEKTOR’ funksion ndihmon për të siguruar që aksionet tuaja në një pjesë të caktuar të bastit është e humbur gjithashtu një tjetër aplikim interesant përdorim.

YOUR TEXT

Betfair

Betfair është shkëmbimi më i madh i botës në internet paris dhe janë të bazuara në Gjibraltar, kështu që të gjitha aktivitetet e sitit rregullohen dhe licencohen nga Komisioneri i Kumarit të Gjibraltarit nën e enjte 2005 akt.
Ata gjithashtu arritën të marrin një licencë UKGC, në mënyrë që të mund të përdoren lirshëm në MB. Në thelb kjo do të thotë që siti është i rregulluar nga dy organizata shumë të respektuara, të cilave mund t'u besohet. Kushtet e licencës do të thotë që Betfair:
Sigurohuni që të miturit nuk mund ta përdorin faqen për lojë, derisa të jenë mjaft të moshuar për të kuptuar rreziqet që marrin.
Sigurohuni që të gjitha veprimet e tyre janë mjaft të drejta për të gjithë, dhe transparente për të gjithë.
Ofroni ndihmë për këdo që ka një problem të lojërave të fatit pas përdorimit të faqes së tyre.
Që nga shumica e paris në Betfair puntor vs transaksione nuk janë më të dobishme kundër bookmaker, ju mund të jetoni duke ditur që pagesa janë të garantuara Betfair i mban fondet ndërsa bastet zhvillohen.
Si kompani e tregtuar publikisht, me fitime në miliona, nuk keni nevojë të shqetësoheni për anën e të ardhurave të gjërave qoftë të krijuesit të librave.

YOUR TEXT

Pasqyrë e ofertave nga Betfair

Imazhi i përpunuar nga CodeCarvings Piczard ### Edicioni i Komunitetit FALAS ### në 2019-10-05 08:45:13me | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Betfair filloi bashkimin e vogël dhe krijoi shkrirjen me disa nga emrat më të mëdhenj në internet në një gjigand të lojës. Tani ofron një numër lojëra elektronike, bingo në internet, një numër i madh lojrash me letra dhe lojëra në tryezë, duke përfshirë shkop polici, ruletë, Baccarat, Sic Bo, dhe lojëra të shkëlqyera poker video

YOUR TEXT

Betfair është një nga emrat më të njohur në botë Lojë online Mbretëria e Bashkuar, falë një numri reklamash televizive të vjetra. Ato janë shkëmbimi më i madh i parisit më aktiv në botë dhe kanë likuiditet të mirë përmes shënuesve të tyre të ndryshëm. Këto janë:

 • futboll
 • Rregullat Australiane
 • shkëmbej
 • Baseball
 • basketboll
 • lojë me birila
 • boks
 • karkalec
 • Cycling
 • lojë me shigjeta
 • Futboll të vogël
 • futboll
 • golf
 • Gara me zinxhir
 • hendboll
 • Garat e kuajve
 • Hokej në akull
 • MMA
 • Motorsport
 • Sportet Olimpike
 • top
 • League Rugby National
 • Unioni Rugby
 • bilardo
 • Tenis
 • Volejboll
 • Sportet dimërore

Ata gjithashtu ofrojnë tregje për gjëra më të paqarta, si seria e politikës dhe e televizionit.

YOUR TEXT

Përveç një numri të madh të tregjeve, thellësia që këto tregje janë gjithashtu mbresëlënëse. Do të keni mundësi të gjeni shanse për më të njohurit gjatë gjithë rrugës drejt lojërave më të paqarta, si mbulimi që ata ofrojnë për qëllime gjithëpërfshirëse.

Vetëm shikoni reklama në futboll tregon se – në kohën e shkrimit, ata kanë takime midis ekipeve ndërkombëtare të listuara përplasjet e rradhës në ligën e Kilit! Ata jo vetëm që kanë dimensione themelore – të gjitha ndeshjet kanë mbulim të plotë, me një numër parisi i cili kurson të dy opsionet dhe shtrihet përsëri.

Sigurisht, më e paqarta nëse vendosni një bast në pjesën e poshtme të likuiditetit do të jetë. Ky është një problem që nuk prek shumë tregje Betfair dhe kur i krahason me rivalët e tyre më të afërt Betdaq është e qartë të shihet që Betfair është larg nga drejtuesit e tregut.

YOUR TEXT

Kazino Online

Mund të mos ofrojë aq lojëra sa disa nga lojërat e tjera të shkëlqyera atje, por lojërat që ofron janë të njohura dhe të larmishme, me diçka për të gjithë. Ajo ofron më shumë sesa 200 lojëra për të luajtur në kazino virtual pranë kazinosë live. Mundësohet nga Playtech dhe ju ofron një shans për të luajtur lojërat e tyre më të mëdha dhe më të mira. Kazino ofron një mjaft të mirë 116 makineritë video, duke filluar nga Lojërat klasike Playtech, Wacky Waters, lojërat më të mira dhe më tërheqëse të çmimit të parë si Aventurat në Wonderland Deluxe. Ajo ka 33 lojëra çmim i parë në total.
Nëse jeni për lojëra në tryezë, atëherë ka shumë zgjedhje. Ajo ka 19 tabela emocionuese të ruletave, 10 lojëra shkop polici, 2 lojëra baccarat, ponton, Kazino Hold'em, 3 letra mburrje, Poker Studi Karaibe, Lidhje Premium Hi-Lo, Sic Bo dhe 8 video lojëra poker. Një nga produktet më të njohura të Betfair është kazinoja e tij e drejtpërdrejtë. përsëri, ajo mundësohet nga Playtech dhe ofron lojëra të tilla si Baccarat, shkop polici, Ruletë e gjallë, Poker live, jetojnë 3 Brag kartë, Jetoni Hi-Lo. Ka gjithsej gati 50 tavolina të gjalla, kështu që zgjidhni se ka diçka që dëshironi të luani nga tregu i kazinosë drejtpërdrejt dhe duke ecur shpejt.

YOUR TEXT

Parisi sportiv

Pas shkrirjes me Paddy Power, kjo është një fushë që mund ta imagjinoni Betfair excel, dhe ai me siguri. Oneshtë një nga krijuesit më të njohur të planetit. Libri i saj Sportiv mundësohet nga OpenBet, që do të thotë për një përvojë të qetë paris sportive.
Shtë një kompani që di të sigurojë shërbimin më të mirë. Gama e tregjeve në dispozicion për të bastisur mbi të mëdha dhe shanset e tij janë shumë shpesh më të mirat që do të gjeni në tregun online. Ajo ka 33 sportive dhe bastet dhe një sërë opsionesh parisi nëse vendosni të vini bast në rezultatet e ndeshjeve, qëllimi total dhe shumë më tepër. Nuk ka aq shumë për të dy para-lojë dhe për të luajtur në dispozicion, ju mund të shijoni transmetimin direkt, opsionet e mbledhjes dhe një rrjedhë e vazhdueshme e promovimeve të shkëlqyera për ta bërë atë edhe më të këndshëm.

YOUR TEXT

poker

Betfair Poker operohet nga The Sporting Exchange Ltd. dhe pjesë e rrjetit iPoker. Ajo ka një reputacion shumë të mirë dhe bazë të fortë për lojtar për shkak të softuerit të duhur dhe promovimeve të shkëlqyera. Ajo ofron një shumëllojshmëri të gjerë të turneve me blerje nga disa paund në qindra për rollers lartë atje. Ajo zhvillon turne të përditshëm me pishina çmimesh deri në 200,000. Ne krye te kesaj, ajo shkon shkëlqyeshëm për të gjithë live satelitët për të jetuar ngjarje poker, përfshirë WSOP, WPT dhe EPT. Ajo gjithashtu ka Betfair Live! Të cilët po vizitojnë ngjarjet e vendeve evropiane. Përveç kësaj, do më shumë sesa 30 turne falas çdo javë.

YOUR TEXT

tombol

Betfair ofron veçori të përparuara, promovime dhe është e kompletuar me lojë të pakufizuar. Faqja është mundësuar nga filiali Playtech, Virtue Fusion në mënyrë që funksionet të jenë të standardit të lartë me kohë të shpejtë ngarkese dhe grafika të qarta. Lobi Bingo ofron një larmi të gjerë lojrash për t'ju bërë të shkoni. Ka një turmë prej 90 lojëra topi dhe 75 lojëra topi, si dhe disa speciale unike dhe argëtuese. Ju mund të rregulloni dhe të shijoni lojërat Roller Coaster ose dodgems dhe lojën e tyre më të njohur, kube numërimi. Nëse dashuroni diçka ndryshe, atëherë mund të shkoni të luani disa lojëra elektronike që ka për të ofruar. Kur është fjala për bingo, Betfair është sigurisht i tiji.

YOUR TEXT

Bonus i Mirëseardhur

Lojtarët e kazinosë mund të zgjedhin midis dy shpërblimeve të ndryshme të mirëseardhjes në depozitën e parë:
100% deri në $ 100 të përdoret në të gjitha lojërat e kazinosë
200% deri në $ 400 vetëm për lojëra elektronike
qartë, është shumë më e vështirë të pastrosh lojëra elektronike për lojëra bonus. megjithatë, nëse dëshironi të maksimizoni bonusin, kjo është akoma basti juaj më i mirë. personalisht, Zgjodha të bëja depozitën time të parë me një sport të bonusit paris, pasi ndjeva se kjo më dha mundësinë më të mirë për të dalë vërtet fitore, edhe nëse primi ishte dukshëm më i ulët.
Për bonusin bëni më poshtë:

YOUR TEXT

 1. Betfair.com VIZITA duke klikuar në këtë lidhje (ajo do të hapet në një skedar të ri shfletuesi).
 2. Klikoni një buton “tani pretendoni” jeshile ose një lidhje “Regjistrohu” në faqen kryesore.
 3. Plotësoni të gjitha detajet e kërkuara dhe bëni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim për llogarinë tuaj.
 4. Fusha e kodit të bonusit duhet të plotësohet automatikisht, përndryshe përdorni kodin: ZBBC01
 5. Hyni në llogarinë tuaj të krijuar rishtazi dhe depozitoni 10 ose më shumë duke përdorur metodën tuaj të preferuar.
 6. Vendosni 5x 10 paris në tregje të ndryshme në kundërshtim me 1.50 ose më shumë dhe kjo do të shkaktojë një £ 20 bast falas për Librin Sportiv.
 7. Përsëriteni procesin deri në 100 u lëshua parisi falas.

Bonus Kazino live

Bonusi për lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve është paksa i ndryshëm. Ndërsa shpërblimi është vetëm 50%, maksimumi është $ 200, dhe ju gjithashtu merrni 5 shenja për të luajtur ruletë live. E dua këtë bonus sepse kërkon që lojtarët të provojnë lojërat live, që, siç e shpjegova më popullor në hapësirë.

YOUR TEXT

Programi Betfair VIP

Programi Betfair VIP është një nga miqtë më të detajuar dhe më lexues pasi kam takuar ndonjëherë në kohën time duke ekzaminuar faqet e lojrave në internet. Kompania e kupton qartë vlerën e të qenurit të lumtur, klientë besnikë. Ekzistojnë tre nivele të programit VIP, secila me avantazhet e veta. Programi më i mahnitshëm është lista e gjatë e ngjarjeve VIP që Betfair ftoi lojtarët VIP të marrin pjesë. Shikoni listën e vendeve që kanë shkuar në të kaluarën:
• Ascot Mbretërore
• Monty Python Live
• Grand Prix Britanike
• Finalja e Ligës së Kampionëve
• Cheltenham Festival
• Klasik (Real Madrid vs Barcelona)
• Cirque du Soleil
• Rugby International
• Tenis turne botëror ATP
• Seritë Ndërkombëtare NFL
Sa për mua, janë këto lloje të ngjarjeve dhe përfitimet jo-bonus që ndahen nga pjesa tjetër e programit Betfair VIP; këto janë çmime që lojtarët nuk mund t’i vendosin një vlerë të vërtetë sepse janë më ambiciozë. Ju patjetër që duhet të shikoni të gjitha detajet e programit në faqen e tyre të internetit.

YOUR TEXT

Informacion për depozitën dhe tërheqjen

Ekzistojnë një numër opsionesh depozitimi dhe tërheqjeje në Betfair Exchange. Të gjitha kreditë kryesore pranohen metoda, përfshirë kartat e debitit, kartat e kreditit, dhe kuponat e parapaguar të eWallets.
Metodat e disponueshme të pagesës përfshijnë:
• Vizë
• Mastercard
• Neteller
• Transferimi
• Paguaj Palin
• Paysafecard
Jini të vetëdijshëm që Betfair ngarkon një tarifë për shkëmbimin e përdorimit të metodave të caktuara të pagesës.

YOUR TEXT

Aplikacioni më i mirë: Shumë makineri të ndryshme lojëra elektronike

Me popullaritetin e kazinove celular gjithnjë e më shpejt, dhe me një numër tregu, është përfshirë në, është thelbësore që ajo të sigurojë një aplikacion të mirë celular për të gjurmuar pjesën tjetër. Nuk mund të jetë një nga më të vjetrit në skenë, por ai e mori dhe e mbajti mirë. Aplikacioni Betfair është shkarkuar në Android dhe iPhone, kështu që për pjesën më të madhe të tregut celular Caters atje sot. Me kazino celular, nuk ofron saktësisht të njëjtat shpërblime që lojtarët marrin zyra, por prapë ofron shumë trajtime për lojtarët e tij si një shpërblim për të shkuar celular.
Nuk është aplikacioni më tërheqës vizualisht atje, por ofron shumë, kështu që mund të falet për këtë dobësi. Shtë i qetë dhe fleksibël dhe plotësisht i besueshëm. Ajo ofron ndërveprim, do të thotë që ju nuk duhet të keni goditje nga një ekran në tjetrin si shumica e asaj që ju nevojitet është në dispozicion në një ekran. Ka rreth 100 lojërat në dispozicion për të luajtur në celular dhe shumica e lojërave janë lojëra elektronike, këto përfshijnë Top Gun, gladiator, Mosha e mbretit të koncesionit të Gods dhe John Wayne i bardhë për të përmendur disa. megjithatë, ju mund të luani ruletë, shkop polici dhe lojëra të tjera në tryezë. Ju ofrohen gjithashtu rreth e rrotull 20 lojëra çmim i parë, përfshirë xhepotin gjigant të fuqishëm. Aplikacioni mobil Betfair është një zyrë shumë e bukur zëvendësuese në vend dhe pasuron vazhdimisht ofertën e tij për të shtuar kënaqësinë tuaj.

YOUR TEXT

Bet-at-home

Pasi u themelua përsëri në 1999, nga shtëpia tani është një nga veteranët e industrisë së lojrave në internet.
Kompania ka selinë në Düsseldorf, Gjermani, por ka edhe zyra në
Austri, Maltë dhe Gjibraltari. Uebfaqja e tyre është larg nga një bast i thjeshtë në një sit sportiv
pasi gjithashtu ofron një kazino të madhe në internet dhe lojëra virtuale.
Në qershor 2018, kompania punëson 299 njerëz dhe ka më shumë se pesë milion

YOUR TEXT


klientët e regjistruar. Kompania ka pasur shumë marrëveshje të sponsorizimit të lartë të futbollit
me pëlqimet e Red Bull Salzburg, Austri Vjenë, Hertha Berlin, Borussia
Monchengladbach, Shën Pauli dhe RCD Mallorca. Ajo gjithashtu ka sponsorizuar ngjarje në
sporte të tjera si tenisi, hendbolli dhe hokeji i akullit, duke e pozicionuar veten si një
nga markat më të njohura në Evropë.
Kjo faqe është plotësisht e licencuar nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe
Autoriteti i Lojërave Maltese, kështu që lojtarët mund të sigurohen që kjo nuk është një mashtrim
faqe. Në këtë bast për të rishikuar shtëpinë, ne do të hedhim një vështrim më të thellë në sit, me
theks i veçantë në promovimet e tij, përvoja në celular, siguria dhe
menyra pagese.

YOUR TEXT

Bonuse dhe Oferta

Bonus i Mirëseardhur

Ekziston një bonus i mirëpritur i ofruar Bet-at-Home kur të regjistroheni
Bet-at-home, e cila është në mënyrë efektive a 50% bonus deri në € 50. Reklama në faqe
si sport € 50 shpërblim, por këtë shumë do ta merrni nëse depozitoni € 100 ose
më shumë. Prandaj mos u mashtroni të mendoni se është një bonus automatik i 50 €. në
shijoni ofertën për regjistrim, thjesht regjistrohuni dhe rifilloni përsëri bastin e llogarisë tuaj;
Pas kësaj, klikoni mbi “Shlyer bonusin” nën “Llogaria ime”;
pastaj shkruani kodin e bonusit “FIRST”, atëherë ata do të kreditojnë 50% të
shuma e paguar në bastin e llogarisë tuaj.
Kur aplikoni, sigurohuni që të kuptoni termat që lidhen me bonusin. ju

YOUR TEXT

duhet të aktivizohet brenda 90 ditët e blerjes, atëherë ju duhet të rivendosni depozitën
shumën dhe bonusin katër herë me shanse minimale prej 1.7 para se të keni mundësi
shlyer paratë. Pra, nëse depozitoni € 100, ju duhet të rimbursoni € 600 (depozitë
të 100 € + 50 Bonusi €) x 4 para daljes në pension.
Sa i përket bonusit të sportit të basteve është një bonus i mirë në krahasim me regjistrimet e tjera
ofertat e basteve atje, edhe nëse duhet të punoni për fitimet tuaja.

Fituesi i ditës

Bast-në-shtëpi ka një promovim të basteve ku ai jep 50 € në një prej saj
klientët e zgjedhur çdo ditë. megjithatë, nëse nuk shlyhet, ajo rrokulliset, kështu që
personi i zgjedhur tjetër 100 € dhe merrni mirë. Kjo mund të vazhdojë derisa të arrijë
me shume se 1,000 € nëse klientët e zgjedhur nuk vijnë dhe kërkojnë para. ajo
ju jap vërtet diçka për asgjë – vetëm për të nënshkruar.
Më dërgoni Gjashtëdhjetë
Një tjetër para promovuese është fushata rastësisht Sixty Send me. Bast-në-shtëpi është
dërgim 60 € në ditë me SMS. Për të qenë një shans për të marrë paratë gjithçka që keni për të
bëni është shtypni numrin tuaj të vlefshëm të telefonit dhe do të keni mundësi të merrni pjesë. ju
atëherë mundet fat i rastësishëm i shkelmuesit që merr një të mirë 60 € dërguar në telefonin tuaj.

YOUR TEXT

Betmastercup

Ky bonus bastesh në shtëpi për bastorët më të ditur atje. Çdo muaj
prerja Betmaster është e përfshirë dhe si një klient, ju mund të merrni automatikisht
pjesë. Betdo bast fitues e shihni veten të ngjitet në renditje, dhe shanset
të bastit që fitoni, sa më shumë pikë të merrni në rrugën tuaj për në majë. Në qoftë se ju jeni
një nga të parët 3 muaj, atëherë bastorët që do të shpërbleheni me bast të mirë.

YOUR TEXT

Regjistrohuni në Bet-At-Home

Regjistrimi në Bet-At-Home është i thjeshtë dhe do të duhen vetëm disa minuta për të plotësuar
format.
Para se të zhyten në detaje, duhet të theksohet se mund të regjistroheni duke përdorur
ose Llogaria juaj e Google ose llogaria juaj PayPal. Ajo funksionon duke lidhur tuaj
detajet dhe detajet e caktuara në secilën llogari para se t'ju lejojnë të nënshkruani
në përdorimin e këtij informacioni.
Duhet shtuar se do të duhet të shtoni opsione bankare veç e veç nëse ju
përdorni këtë metodë, por është ajo që tashmë është një proces i thjeshtë edhe më i lehtë.
Nëse duhet të shtoni detajet tuaja, filloni duke shtuar informacione siç është emri,

YOUR TEXT

adresë, vend, dhe informacione për lidhje siç janë fjalëkalimi dhe siguria
pyetjet. Do t'ju duhet t'i kontrolloni këto njëherësh, prandaj sigurohuni që të jenë
i saktë.
Pjesa e dytë e procesit ju lejon të vendosni kufijtë e llogarisë nëse dëshironi.
Sapo të bëhet gjithë kjo, atëherë duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Përdor Bet-At-Home
Jumio që lidh smartphone ose fletoren e kamerës. Thjesht duhet
kërkojini dokumentet përpara aparatit fotografik dhe bëni një fotografi.
Vini re se nuk keni nevojë ta kryeni këtë hap menjëherë nëse nuk keni
dokumentet në dorë. Por nuk do të keni mundësi të bastisni ose depozitoni në sit deri kur
ju kontrolluat. Kjo mund të duket pak e lodhshme, por është standard për industrinë
tani është diçka që kërkojnë reklamuesit e librave.
Si një shpërblim i vogël për nënshkrim, duhet theksuar se do të keni mundësi
marr 5 rrotullime falas në vlerën e çarë £ 0.50 Starburst up. Rrotullimet falas do të jenë
kredituar në llogarinë tuaj sa më shpejt që keni kontrolluar, dhe gjëja më e mirë është ajo
nuk ka kërkesa për paratë e fituara të basteve.

YOUR TEXT

Ofertat e basteve në shtëpi Bastet

Bast-në-shtëpi ofron tregjet e basteve për më shumë se 25 sportiv. Ju jeni në gjendje të
bast për ndonjë gjë nga bastet speciale të futbollit të fluturimeve speciale në politikë dhe në internet
games. Sportet përfshijnë tregjet e basteve; futboll, Tenis, basketboll, hendboll,
Volejboll, Hokej në akull, Sport Motor, Volejboll, politikë, Baseball, lojë me shigjeta,
Counter-Strike, Liga e Legjendave, Dota 2, Cycling, futboll, Dimër sportiv,
regbi, Rregullat Aussie, boks, sportet luftarake, StarCraft 2, hokej, Futsal,
Netball, bilardo, kriket, golf, me vela, kompani.
Basti i futbollit në shtëpi bastesh mbulon mijëra tregje të përditshme, me ngjarje në më shumë
se 40 vendet në të gjithë botën. bastet në futboll të plotë ndërkombëtar është gjithashtu
në dispozicion. Bastirët që përdorin bastin në shtëpi mund të bëjnë bast për çdo gjë nga Evropa në
Kampionati i Premier League në Kenia. Të gjitha lojërat në dispozicion për të luajtur në shtëpi janë bast
nga shitësit e besueshëm të softuerëve dhe siguria.

YOUR TEXT

Kazino Online

Pak zhgënjyese, pavarësisht se ofrojnë një gamë të gjerë të produkteve në të
Faqja e internetit, shtëpia nuk i vuri shumë dashuri kazinosë së saj në internet, me vetem 147
lojëra në dispozicion për të luajtur në kohën e shkrimit. Në anën plus, këto lojëra
kryesisht sigurohen nga ofruesi i softuerit shumë i respektuar, NetEnt, që
do të thotë që lojtarët të kenë qasje në disa nga lojërat më të preferuara lojëra elektronike në botë si
Starburst, Thithkat e gjakut, Twin Spin, Futbolli i Kupës së Kampionëve Berryburst, monkeys
dhe Planet Quest Gonzo.
Seksioni në internet i kazinove është i organizuar mirë, megjithëse, me kategoritë e lojërave në
seksione të ndryshme siç janë makinat slot, lojëra tavoline, jackpots dhe më shumë.
Lojtarët gjithashtu mund të rendisin lojërat bazuar në karakteristikat dhe çmimet, si
si dhe duke përdorur mjetin e kërkimit.
Një zonë e madhe e rritjes në industri vitet e fundit ka qenë në kazinotë live
dhe e bëri shtëpinë nuk e injoroi atë, duke siguruar më shumë sesa 10 lojëra të drejtpërdrejta kazino nga
NetEnt Live. Këto lojëra përfshijnë disa variante të shkop polici dhe ruletë,
me lojëra nga tregtarët ishte zakonisht shumë e këndshme.

YOUR TEXT

Bastet sportive

Ndërsa kazino në shtëpi bast mund të mos marrë shumë dashuri, nuk mund të themi aq shumë
për bastet e saj sportive, i cili ofron tregje në më shumë se 40 sportiv, duke filluar
nga futbolli dhe boksi deri te lundrimi, shah dhe lojëra video si League of Legends.
Seksioni sportiv ka mijëra tregje para-ndeshje dhe të drejta në dispozicion
bast, me faqen e drejtuar shumë nga përmbajtja dhe siguroni shumë informacion dhe bast

YOUR TEXT


udhëzues për ngjarjet e ardhshme. Një seksion bastesh live gjithashtu mijëra tregje
të përfshirë për lojtarët, por duhet të theksohet se kjo pjesë është
dërrmuese me mjaft shumë informacion, ndryshe nga shumica e basteve sportive moderne
faqet për të zgjedhur një pastrues, qasje më minimiste.
mundësi:
Shanset e sitit tregohen në format dhjetor, favorizuar nga librashitës në
Evropa kontinentale. Ndërsa puntorët britanikë janë ndoshta më të njohur me shanset
paraqitur në një format thyesor, forma dhjetore nuk është më
drejtpërdrejt për të llogaritur përfitimet e mundshme, veçanërisht për të porsaardhurit për bastet.
Të gjithë bastorët që bëjnë një shans për të bërë bast mbi kompani të tjera i gjejnë thelbësisht
të njëjtat mosmarrëveshje në Bet-at-home si çdo librues tjetër në bastet e sektorit sportiv.
Konsumatorët mund të gjejnë shanse të ofruara një gamë të mirë sportesh, me shanse në dispozicion në
disa sporte më të paqarta evropiane si Pesapallo. Me kusht Bet Bet Home austriak
origjinë, nuk është për t'u habitur. Konsumatorët gjithashtu mund të gjejnë mosmarrëveshje në ngjarjet politike
në këtë librashitës, një lëndë që mund të sigurojë kthime fitimprurëse për ata që

YOUR TEXT


kanë njohuri dhe pasqyrë.
Pjesëmarrja minimale për bastet sportive në Bet-at-home është £ 1 për puntorët në Mbretërinë e Bashkuar.
Ndihma maksimale e disponueshme varet nga ngjarja sportive në të cilën a
klienti është bast. Nëse një bettor dëshiron të vendosë një bast veçanërisht të rëndësishëm, ata
duhet të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit në Bet në shtëpi për të përcaktuar cilat janë
termat dhe kushtet specifike për ngjarjen në të cilën ata vënë bast para .

Si të vendosni një bast

Procesi i investimit të basteve shtëpiake ndjek të njëjtat hapa dhe procedura
që do të gjeni pjesën më të madhe të faqeve në internet bastet. Për të marrë gjërat
filluar, së pari duhet të lokalizoni pajisjen tuaj të dëshiruar, pastaj klikoni shanset
kundrejt çmimeve më poshtë. Kjo automatikisht do të shtojë zgjedhjen në bastin tuaj
gabim, i cili do të shfaqet në këndin e sipërm të djathtë të ekranit.
Sapo të shikoni se basti juaj është në pamje të plotë dhe zgjedhja shtesë, ti do te jesh
nxiti të fusni shumën e pjesëmarrjes tuaj të dëshiruar. Pasi të bëhet, shtyp
butoni Next, kontrolloni zgjedhjen edhe një herë për të siguruar që gjithçka është
ashtu siç duhet të jetë, atëherë konfirmoni bastin tuaj një herë të kënaqur.

YOUR TEXT

Depozita dhe Pagesa

Ky rishikim në shtëpi i rishikimit të Sportsbook zbuloi se ekziston një gamë e mjaftueshme
metodat e pagesës të disponueshme në faqe, me opsione që i përshtaten të gjithëve. Një i përshtatshëm
tipari i faqes është që metodat e pagesës shfaqen dukshëm më tutje
faqja kryesore. Disa nga konkurrentët e Bet-at-home kanë tendencë të fshehin pagesën e tyre
metoda të disponueshme në fund të ekranit ose në termat dhe kushtet
pjesa e faqeve të tyre të internetit.
Metodat e disponueshme për depozitimin dhe tërheqjen e bastit Home përfshijnë Vizën,
MasterCard dhe Diners Club dhe kartat e debitit. Transaksionet janë menjëherë
përpunohen duke përdorur këto metoda, por ekziston një tarifë shërbimi për 2% i aplikuar. The
transaksioni minimal për secilën metodë është 10.
Ekziston i njëjti minimum për metodat e transaksionit elektronik të disponueshëm
në sit përfshijnë Skrill, Neteller dhe Paysafecard. Skrill One-Tap dhe drejtpërdrejt
depozitimi në internet nga skrill janë gjithashtu në dispozicion. Konsumatorët gjithashtu mund të përdorin banka
transfer, megjithëse transaksionet duke përdorur një metodë që zgjat tre ditë,
në vend që të përpunohen menjëherë, siç është rasti për të gjitha metodat e tjera.

YOUR TEXT

Përvoja në celular

Nëse doni të merrni përvojë Bast-at-Home bastet sportive në lëvizje, atëherë
ekziston një aplikim i shkëlqyeshëm i faqes së basteve celular për përdoruesit Android dhe iOS.
Funksionaliteti i faqes mobile funksionon shumë i ngjashëm me faqen e desktopit. ajo
është e lehtë për të lundruar, ofron një gamë mbresëlënëse të transmetimit në lojë dhe jep
ju përvoja e Bet-at-Home kur jeni kudo tjetër, por në shtëpi.
Faqja e lëvizshme është shumë më e mirë se versioni i desktopit.

YOUR TEXT

Betclic

Marka BetClic është themeli i kompanisë BetClic Group, e cila është një kompani e rëndësishme që zotëron disa kompani të mëdha lojrash në të gjithë botën. Edhe pse kompania filloi jetën në Londër në 2005, BetClic u themelua nga një francez, Nicolas Beraud, e cila filloi me një punonjës dhe një investim fillestar të 3 milion €. Në 2008, Mangas Gaming fituar 75% të BetClic pronarit të saj për € 50 milion. Për operacionet e tij britanike, BetClic është i bazuar në Gjibraltar dhe është i licencuar nga GB GB Komisioni. BetClic është regjistruar edhe në Maltë, ajo ka një zyrë në Londër, dhe ka një licencë bastesh për tërë BE-në.

YOUR TEXT

Ofertat Betclic

Brenda sallës së kazinosë Betclic ndodhet pak më shumë 400 grupe të disa prej shitësve kryesorë të softuerëve. Edhe pse kjo shifër është rreth mesatares për sektorin, kjo platformë ka disa truket shtesë deri në mëngë. Për më tepër duke ofruar lojëra poker për para të vërteta si pjesë e rrjetit iPoker, Betclic gjithashtu ka një shtëpi të rregulluar të lojërave të fatit. Këto tre vertikale, kjo platformë ka një zgjedhje mbi mesataren e opsioneve të basteve në internet.

YOUR TEXT

Kazino në internet

Siç u përmend, Betclic sapo ka mbaruar 400 lojëra kazino për të zgjedhur. Duke folur krahasimisht, kjo është gjysma e tregut aktual. Si krahasim, LeoVegas ka mbaruar 700 games. për fat të mirë, çfarë Betclic mund të ketë mungesë në sasi, ajo varet nga cilësia. Në partneritet me zhvilluesit më të mirë si NetEnt dhe Microgaming, Betclic ju ka dhënë qasje të menjëhershme në disa nga lojërat më të mira në industri. Për shembull, Gonzo Quest nga NetEnt është konsideruar si një nga lojërat më të mira video në treg sot për një numër arsyesh. i parë, është rënia e karakteristikave inovative të fitoreve do të thotë që një rrotullim i vetëm mund të rezultojë në çmime të shumta. i dytë, ka një histori të plotë për lojë. Kjo e bën veprimin shumë më zhytës dhe, nga ana tjetër, përvojë më e këndshme.
Siç pritej, mbizotërojnë lojën e lojërave të hollit me më shumë se 200 video progresive jackpot dhe spinners për të zgjedhur. që, megjithatë, është një pikë e vërtetë shitje për mendimin tonë, sepse, siç thamë, prania e zhvilluesve si NetEnt do të thotë se po merrni lehtësisht qasje në disa lojëra fantastike. Përtej lojëra elektronike, Betclic ka një sallë lojërash në krye të tavolinës me shkop polici, ruletë, qen i kuq, poker tavoline dhe baccarat. Ajo që është veçanërisht mbresëlënëse në lidhje me zgjedhjen e lojrave në bord është shtimi i opsioneve inovative si psh 3 rrota ruletë, si dhe klasike si mbledhja e serive të arit të Microgaming.
më në fund, së bashku me video poker, ju do të gjeni 49 tryeza të mira me mirësjelljen e tregtarit Evolution Gaming, duke përfshirë shkop polici, ruletë, Baccarat, tabela e pokerit dhe gjumi i koleksionistit. Përveç ofrimit të lojërave kazino më të gjalla se shumë nga bashkëmoshatarët e saj, është gjithashtu e qartë se këtu përqendrohemi në inovacionin Betclic. Përveç varianteve standarde, do të gjeni furnizim kreativ dhe ruletë të dyfishtë me top dhe lojë shkop polici. Kjo përkushtim ndaj inovacionit është, për mendimin tonë, është një nga pikat më të forta të Betclic.

YOUR TEXT

Bastet sportive

Larg hyrjes së kazinosë, Pasioni i Betclic për shumëllojshmëri del në pah në hollin e tij të basteve sportive, i krahasueshëm me disa nga vendet më të mira të lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Sporte të mëdha si futbolli, tenisi dhe basketbolli i lartë Lista e kuotave dhe ofertave ditore. megjithatë, gërmoni pak më thellë, do të gjeni linja bastesh për aktivitete të ngrohta siç janë bandat, polo uji dhe lundrimi. natyrisht, ka mosmarrëveshje para-ngjarjes dhe në lojë për të gjitha ngjarjet kryesore. Nëse ka një shenjë të zezë kundër krijuesit të librave Betclic nuk është i përfshirë në garat e kalit. megjithatë, këtë fakt mënjanë, ekziston një larmi mbresëlënëse e opsioneve që përmirësohen vetëm kur promovimet rritin çmimet dhe veçorinë Coloso që shton vendin e anijeve të zakonshëm për ngjarje të caktuara.

YOUR TEXT

poker

Opsionet e lojës së përfundimit që do të gjeni brenda Betclic janë në dhomën e pokerit. Lidhur me rrjetin iPoker, kjo pjesë e faqes është e zakonshme në një mesatare prej më shumë se 1,200 lojtarët e parave çdo ditë dhe mulli më shumë turne. Thisfarë lidhje kjo me rrjetin iPoker siguron gjithashtu që lojtarët tuaj të Betclic marrin qasje në internet dhe celular në softverin poker online më të fundit dhe më të sigurt. Si rrjet, iPoker ka ekzistuar që nga ajo kohë 2004. E themeluar nga industria gjigande Playtech, ky rrjet është bërë një nga më të besuarit në industri dhe, sot, është shtëpi për disa nga vendet më të rëndësishme në botë. Në punën me iPoker, Betclic është në gjendje të sigurojë një platformë për poker të sigurt dhe të qëndrueshëm që jo vetëm që ka turnetë tradicionale dhe lojëra me para, por risi të zgjuara siç është Twister Poker.

YOUR TEXT

Poker Betclic Twister

Nëse MTT nuk është gjëja juaj (ose koha është çështje për ju) ju mund të preferoni Uluni & Gos Twister. Turneu Snister Twister varkë SnG janë iPoker të njohura dhe pishinat ofrojnë çmime deri në 1,000 herë pranimin e saj.
Twister SnGs luajnë 3-dorëzuara me çmime të shumëzuesve të çantave, tjerrje shansin para fillimit të turneut. Nivelet e përjashtimit janë si më poshtë:
• € 1 të fitojë deri në 1,000 €
• € 2 për të fituar deri në 2,000 €
• € 5 për të fituar deri në 5,000 €
• 10 € për të fituar deri në 10,000 €
• € 20 për të fituar deri në 20,000 €
• € 50 për të fituar deri në € 50,000
Nëse çmimi është më pak se € 1,000 fituesi i merr të gjitha; nëse më shumë se € 1,000 fituesi merr 80% dhe dy lojtarët e tjerë kanë 10% çdo. Twister Wild Uluni & Shkoni vraponi edhe më poshtë (0.50 €) dhe pagesa Twister Sit & Shkoni bileta me vlerë deri në 100x.

YOUR TEXT

Hapja e llogarisë tuaj

hap 1
Në mënyrë që të filloni aventurat tuaja kumar, thjesht shkoni në faqen e internetit Betclic dhe klikoni në butonin Regjistrohuni në këndin e sipërm të djathtë të faqes.
hap 2
Plotësoni formularin e regjistrimit me të gjitha informacionet tuaja themelore që Betclic mund të krijojë llogarinë tuaj. Mos u shqeteso, kjo duhet të zgjasë vetëm rreth një minutë!
hap 3
Më në fund, thjesht duhet të arrini fjalëkalimin tuaj të lehtë për t’u mbajtur mend. Sigurohuni që të jetë së paku 8 karaktere të gjata me një ndërthurje shkronjash dhe numrash.

YOUR TEXT

KODI BONUS DHE PROMOVIMET


Kodi Bonus Poker Betclic

Si të gjitha kazinotë në internet, Betclic ende garon për klientët e rinj përmes bonuse të mirëpritur dhe shumë fitimprurës.
Kjo aktualisht merr formën e një depozite të parë të 100% të përputhet me vlerën e 500, që krahasohet në mënyrë të favorshme me shumë prej promovimeve që aktualisht jetojnë në treg.
Qasja në këtë është shumë e lehtë gjithashtu, pasi kjo ofertë e mirëpritur është në dispozicion për të gjithë lojtarët e rinj, kështu që nuk ka nevojë të zgjedhësh. Në fakt, duhet vetëm të regjistroheni një llogari dhe të bëni një depozitë minimale £ 10 në të cilën do të ketë rreth 1,000 lojëra gjithëpërfshirëse kazino në majë të gishtave!
• Depozita e parë 100% deri në (Kërkesat 35 herë bast) 500
Për të marrë këtë ofertë, gjithashtu ju duhet të respektoni kërkesat e basteve të 35 herë e vlerës totale të bonusit.
prandaj, nëse kredia është dhënë në llogarinë tuaj me 50 dhe merrni gjithsej £ 100 për të luajtur me, ju duhet të betoni 3500 para tërheqjes së fitimeve të shoqëruara. Gjithashtu mbani në mend se çdo lojë kazino numëron ndryshe nga kërkesat tuaja të basteve, kështu që kjo duhet të merret parasysh kur pranohet oferta e bonusit.
Do të keni gjithsej 30 ditë për të shpallur bonusin nga data e regjistrimit, në të cilën pjesët e papërdorura të furnizimit gjithashtu mund të hiqen nga llogaria.

YOUR TEXT

Depozita dhe pagesa e librit të parave në internet

Ekzistojnë një numër metodash në dispozicion për depozitimin dhe tërheqjen e BetClic. Konsumatorët mund të depozitojnë para përmes kartave të debitit dhe kartave të kreditit të Visa, Maestro ose Mastercard. transferi bankar, Moneybookers, Paysafecard dhe Neteller janë mundësi të tjera. Minimumet e tërheqjes dhe maksimumet vlejnë për çdo tërheqje, që një klient që përdor një kartë krediti ose debiti. Këto kufij ndryshojnë në bazë të së cilës ofruesi i kartave është duke u përdorur nga klienti. Ato shfaqen qartë kur një bettor bën një tërheqje nga llogaria juaj BetClic. Withdrawaldo tërheqje e bërë nga Moneybookers dhe Neteller nuk duhet të kalojë dhjetë mijë paund (£ 10,000) në një transaksion të vetëm.
Shuma maksimale e paguar nga klienti dhe basti është £ 200,000. Konsumatorët mund të grumbullojnë një maksimum prej 500,000 fitimi brenda një jave. Shuma minimale për çdo bast është 10p, që është mjaft tipike për vrapuesit rekreativë. Kur një klient hap një llogari, pritet të bëjë një depozitë fillestare prej të paktën 8 një.

YOUR TEXT

Gameplay BetClic Kazino Mobile

Nëse vini bast në lojëra të rregullta ose luani lojëra kazino në internet, bëhet gjithnjë e më e mundshme që do të përdor një smartphone ose tabletë për t'u lidhur me platformën tuaj të zgjedhur. Pas te gjithave, vlerësohet se 51% e lojtarëve të paguar përmes një smartphone ose tableti gjatë 2018, dhe ky numër ka të ngjarë të rritet në vitet e ardhshme.
Nëse kjo është mënyra juaj e preferuar e lojrave, mund të jeni i sigurt që platforma ka mbuluar Betclic. Në fakt, mund të hyni në faqen e lëvizshme të kazinosë, thjesht duke hyrë në faqen e internetit Betclic duke përdorur shfletuesin tuaj celular sipas dëshirës, sepse platforma është krijuar për të siguruar me përgjegjësi luajtjen e menjëhershme.
anasjelltas, mund të arrihet edhe përmes aplikacioneve amtare Betclic si iOS ashtu edhe Android, që do të thotë se lojërat si Gonzo's Quest dhe South Park janë thjesht një klik larg.
Nëse jeni klient i Apple, thjesht duhet të siguroheni që pajisjet e tyre të përputhshme të karrierës në IOS 10.0 ose me vone, ndërsa në mënyrë ideale telefoni ose tableti juaj do të ketë 28.4MB hapësirë ​​në dispozicion. Nëse zotëroni ndonjë pajisje tjetër përveç një iPhone ose iPad, ju do të kërkojë deri në 15 MB e pjesëve të memorjes dhe Android 5.0 (gjel sheqeri) ose më e lartë.
Betclic Poker ka një aplikacion Android dhe një aplikacion iPhone në dispozicion dhe rekomandohet të shkarkoni ose për lojë optimale në një telefon celular ose tablet.. Ju gjithashtu mund të hyni në gamën e plotë të lojërave të basteve sportive dhe kazino përmes aplikimit të asaj që është një mjet thelbësor për bettors.
Nëse keni një telefon Blackberry ose Windows Mobile mund t'i qaseni klientit përmes Betclic m.betclic.com, por deri më tani mund të përdorni vetëm librashitësin dhe kazino.

YOUR TEXT

App Betclic

Të dy IPhone dhe Android përqëndrohen në bastet sportive, lojëra kazino dhe poker që nuk janë të disponueshme përmes aplikacionit. Bastet live promovohen në mënyrë aktive në zbatim, me ahengje ekzistuese në shumë sporte të ndryshme sidomos në faqen kryesore. Ka edhe baste të minutës së fundit që fitoni para të shpejta. Aplikimet janë përgjithësisht të dizajnuara mirë dhe të lehtë për t’u përdorur, dhe nëse nuk e keni regjistruar mund ta bëni këtë pa pasur nevojë të ktheheni në faqen e internetit. Siti i optimizuar për celular, edhe pse jo aq elegante, është më fleksibël sepse është në përputhje me lojërat kazino dhe poker dhe bastet sportive. Aplikimet janë të optimizuara mbase jo gjithçka, megjithatë, pasi disa nga faqet janë saktësisht të njëjta me faqet e shfletuesit për t'u përshtatur në një ekran celular

YOUR TEXT

AvaTrade

AvaTrade është një ndërmjetësi i themeluar që ka siguruar biznesin në internet që nga ajo kohë 2006. Vlerat e saj janë drejtësi dhe integritet, vetëvlerësim pa kompromis, shërbimi ndaj klientit dhe inovacioni i vazhdueshëm. AvaTrade synon të apelojë tek tregtarët e të gjitha niveleve të aftësive dhe të ofrojë platforma tregtare të adaptueshme.
AvaTrade ka më shumë se 200,000 klientë të regjistruar që plotësojnë 2 milion transaksione në muaj. Vëllimet e transaksionit janë afërsisht 60 miliardë në muaj, dhe ai numër rritet. Ky ndërmjetës ka mbështetje shumë-gjuhëshe gjatë gjithë kohës dhe një sërë opsionesh të platformës.
Selia administrative AvaTrade në Dublin, Irlandë. Kompania gjithashtu ka qendra shitje në Dublin, Paris, milan, Sydney, Tokyo, Madrid, Mongoli, Pekin, Nigeri, Santiago dhe Johannesburg. AvaTrade është i rregulluar në Evropë, Ishujt e Virgjër Britanik, Australi, Japonia dhe Afrika e Jugut. Disa tregtarë besojnë se selia e AvaTrade është në Irlandë është një pikë e fortë në favor të saj për shumë kompani zgjedhin të ulen në Qipro. megjithatë, është çështje e preferencës personale.

YOUR TEXT


Shumica e vendeve kanë versionet e tyre të AvaTrade me rregullore të veçantë. Banka Qendrore e Irlandës rregullon AVA EU Trade Ltd (jo. C53877). B.V.I Komisioni i Shërbimeve Financiare rregullon AVA Trade Ltd. ASIC rregullon Ava Capital Markets Australia Pty Ltd (jo. 406684). Komisioni i Shërbimeve Financiare të Afrikës së Jugut (FSP) rregullon Ava Capital Markets Pty (FSP Nr. 445984). Ava Trade Japan K.K. FSA në Japoni.
Se AvaTrade është i rregulluar në shumë juridiksione të ndryshme mund të ndihmojë në zhvillimin e besimit të investitorëve në të gjithë botën. Pas te gjithave, kjo do të thotë që shumë organizata ofrojnë KOMPANIAN AvaTrade me rregullore lokale.

Llojet e platformave tregtare të disponueshme

Një nga aspektet më mbresëlënëse të AvaTrade është numri i platformave tregtare që janë në dispozicion të tregtarëve. Ka fjalë për fjalë diçka për të gjithë këtu, pavarësisht nëse jeni fillestar, Veteran me përvojë komerciale, ose diçka tjetër. Platformat e mëposhtme janë ofruar nga AvaTrade:
• MetaTrader 4 platformë
• MetaTrader 5
• Meta Tregtari për Mac
• Meta Trader për tregti mobile (Shkarkoni aplikacionin Avatrade direkt këtu)
• Meta Tregtuesi për tregti në internet
• Platforma AvaTradeAct (platformë ekskluzive)
Përveç këtyre platformave, AvaTrade ofron programe të ndryshme automatike tregtimi për të përmbushur nevojat e secilit person. Më poshtë janë:
• Robox
• Tregtar pasqyre
• Shërbimi i Sinjalit MQL5
• API e tregtimit
• Kopjoni

YOUR TEXT

Llogaritë tregtare të ofruara

AvaTrade i mban gjërat e thjeshta me llogaritë e tyre duke ofruar vetëm dy lloje llogari për shumicën e tregtarëve. Një llogari standarde dhe një llogari demo. Llogaritë standarde mund të hapen me sa më pak $ 100 me kartë krediti ose $ 500 nga transferi bankar.
Përveç dy llogarive standarde, Tregtarët myslimanë strehohen duke ofruar “këmbime” llogari falas që funksionojnë sipas parimit të interesit të tregtisë së lirë të Sheriatit Islam.
Përveç kësaj, tregtarët profesionistë mund të hapin llogari MAM për të menaxhuar me lehtësi llogari të shumta për klientët e tyre. Këto lloje të llogarive përfshijnë karakteristikat e mëposhtme:

YOUR TEXT


• Aftësia për të krijuar disa grupe negociuese nën
• Të gjitha llojet e kontrollit siç është MT4 ndalet, kufijtë dhe të afërmit janë në dispozicion
• Këshilltarët ekspertë (QR) i urtë
• Minimumi shumë për shumë 0.01
• Shpërndarja e shumë parametrave
• Porosisni investime për llogari të pakufizuara
• Investimet e kontrollit tregtar nga një llogari kryesore
Cila është depozita minimale në AvaTrade?
Depozita minimale e kërkuar është $ 100 AvaTrade për kredi / kartat e debitit, por $ 500 për transfertat bankare. Si zakonisht, ju e depozitoni atë shumë pasi të krijoni llogarinë tuaj, në mënyrë që të provoni të gjitha platformat për t'u siguruar që i përshtatet nevojave tuaja.
Tregtimi AvaTrade AvaTrade Produkte u ofron klientëve të saj tregtimin Forex dhe CFD gjatë 250 instrumentet financiare. AvaTrade ndan produktet që ofron tregtarët në gjashtë kategori: forex, tregues, rezervat, ETFs, mallrat dhe monedhat e kriptocorutëve.
Investitorët janë të lirë për tregti:
Forex – mbi 50 palë monedhesh të disponueshme, përfshirë të gjithë madhështitë, mitur, dhe shumë specie ekzotike të disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditët në javë. Tregtarët gjithashtu mund të gëzojnë përhapje konkurruese të ulëta si 0.8 gropa dhe levave deri në 400: 1.
cryptocurrency – (Nuk është në dispozicion në Kanada) – Tregtarët mund të shkëmbejnë deri në 9 cryptocurrency të ndryshme me 20: 1 levave. Këto tani përfshijnë Ripple, Ethereum, Bitcoin dhe para Bitcoin.
tregues, obligacionet, rezervat, ETF dhe mallra – Tregtarët AvaTrade gëzojnë levën më të lartë dhe përhapje shumë konkurruese dhe të ulëta për tregtimin e këtyre aktiveve financiare.
Opsione – Avatrade vuri në dispozicion opsionet e tregtimit për tregtarët e të gjitha niveleve të përvojës. Platforma e re e tregtimit të opsioneve të reja zvogëlon kompleksitetin e opsioneve të vaniljes dhe hap një gamë të mundësive për përdorimin kurioz të produktit.

YOUR TEXT

Llojet e llogarisë

Llojet e llogarive janë në dispozicion AvaTrade:
Llogari standarde – llogaria i përket një të veçantë
Llogari e korporatës – llogaria mbahet nga një korporatë
• Llogari islamike – pa llogari shkëmbimi që do të thotë se nuk ngarkon këmbime në emër.
Nëse jeni tregtar me përvojë, ju mund të kërkoni një llogari të hapur tregtare AvaTrade profesionale për ju, ku levave është më e lartë se llogaria standarde. Kjo kërkon që ju të keni përvojë të rëndësishme në sektorin financiar, aktiviteti i mjaftueshëm tregtar në të fundit 12 muaj dhe duke mbajtur të paktën 500 K € portofoli.
Si lloj llogarie shtesë, ato gjithashtu sigurojnë një llogari demo. Shtë ideal për të provuar dhe simuluar strategjinë tuaj tregtare.

YOUR TEXT

Si të hapni llogarinë tuaj

Krijimi i një llogarie është i lehtë dhe i shpejtë, ashtu si me ndërmjetësit e tjerë CFD / Forex:

 1. Vendosni disa nga të dhënat tuaja personale themelore (mund të përdorni cilindo nga profilet tuaja sociale si Facebook ose Google, shumë)
 2. Përgjigjuni disa pyetjeve që vlerësojnë nivelin tuaj të të kuptuarit në tregti
 3. Verifikoni identitetin tuaj dhe vendbanimin në një kopje duke shtuar kartën tuaj të identitetit, pasaportën ose lejen e drejtimit dhe shkarkoni një kopje të faturës së shërbimeve ose deklaratës bankare.

YOUR TEXT

Paraqitja e tarifave dhe opsioneve

AvaTrade nuk ngarkon asnjë tarifë të paraqitjes. Përveç transferimeve bankare dhe kredisë / Kartë debiti, mund të përdorni shumë portofol elektronik:

 • Neteller
 • Skrill
 • POLi për Australianët


Shuma minimale që mund të depozitoni $ 100 ose ekuivalent në monedha të tjera.

Kur kemi paraqitur llogarinë tonë duke përdorur një kartë debiti, mori 4-5 orë deri sa mbërritën paratë. Kartat e kreditit / Shpejtësia e transferimit të parave duhet të jetë e menjëhershme dhe kjo ishte për shkak të depozitave të kontrollit AvaTrade ngadalë.
Nëse preferoni një transfer bankar, mund të zgjasë disa ditë pune. Ju mund të depozitoni para nga llogaritë që janë në emrin tuaj.
Llogaria Demo AvaTrade
Tregtarët lidhen veçmas me platformën e tyre demo AvaTrade për 21 ditë pas hapjes. Tregtarët e llogarisë Demo marrin 10,000 në para virtuale në monedhën e tyre.
Bonus i Mirëseardhur
Tregtarët AvaTrade kanë të drejtë të marrin një bonus mikpritës pasi të bëjnë depozita në llogaritë e tyre. Bonusi është 25% të depozitës fillestare dhe është i mbyllur në 10,000.

YOUR TEXT

Regjistrohuni Bonus dhe Promovime

Ndërsa AvaTrade është rregulluar brenda BE-së, bonuset e regjistrimit nuk janë në dispozicion. Kjo është për shkak të tregjeve të derivateve (MiFID) u zbatua në nivelin evropian për të krijuar një treg transparent dhe për të mbrojtur tregtarët. prandaj, nëse një ndërmjetës që ofron një bonus regjistrimi, që do të thotë se ato ose nuk janë të rregulluara në BE ose nuk rregullohen fare, që do të thotë se ata mund të vepronin në mënyrë të paligjshme. megjithatë, AvaTrade mund të ofrojë disa avantazhe për klientët e rinj pasi të kenë bërë një depozitë në llogarinë e tyre. Për të zbuluar se cilat janë këto, Vizitoni faqen e internetit të AvaTrade.

YOUR TEXT

Depozita dhe tërheqje

Për të hapur një llogari me AvaTrade, do t'ju duhet një depozitë minimale fillestare prej $ 100 nëse bëhet me kartë krediti ose me një depozitë fillestare të $ 500 nëse bëhet me transferim bankar. Ju mund të financoni një llogari tregtare me kartat e debitit, kartat e kreditit si MasterCard, Visa dhe JCB, poli, dhe duke përdorur transferime. AvaTrade gjithashtu mundëson ofruesit e pagesave elektronike siç është PayPal, Neteller, WebMoney dhe Moneybookers për të gjithë klientët përveç atyre që banojnë në Australi dhe BE. Ndihma për klientët e AvaTrade konfirmoi që një depozitë minimale e $ 100 mund të bëhet duke përdorur PayPal.
Nëse dëshironi të filloni tregtimin shpejt, mënyra më e mirë për të financuar një llogari përfshin përdorimin e kartës tuaj të kreditit Visa ose Mastercard. Ju duhet të zgjidhni “Llogaria ime” atëherë “depozitë” dhe plotësoni informacionin e kërkuar. Ju gjithashtu do të duhet një skanim me ngjyra të lehta ose foto e një karta identiteti të lëshuar nga qeveria e vlefshme dhe një kopje e qartë e një së fundmi (brenda fundit 60 ditë) faturën e energjisë elektrike nga ndërmarrja juaj e ujit ose energjisë elektrike, për shembull. Një deklaratë bankare me emrin dhe adresën tuaj të plotë gjithashtu mund të mjaftojë. Përveç kësaj, do t'ju duhet një skanim me ngjyra të lehta ose foto të përparme dhe të pasme të kartës tuaj të kreditit ose debitit që tregon të katër qoshet. Imazhi duhet të ketë emrin tuaj është i qartë, dhe katër shifrat e para dhe të fundit të numrit të kartës dhe datës së skadencës. E gjithë kjo është e nevojshme për shkak të ligjeve kundër pastrimit të parave.
Nëse ndodh që të jeni një tregtar i regjistruar rishtazi, AvaTrade ofron një bujare 40% regjistrohu bonusin e $ 10,000 të shumës së depozitës tuaj fillestare e cila do t'i shtohet blerjes tuaj të parë fillestare në sit. Sigurohuni të kontrolloni cilat janë kërkesat për të bërë një tërheqje pas përdorimit të bonusit.
Për të bërë një tërheqje, së pari duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të zgjidhni AvaTrade “Llogaria ime” në pjesën e sipërme të djathtë të faqeve të faqes. Pastaj mund të plotësoni formularin e tërheqjes si udhëzime të paraqitura me kujdes. Sapo të plotësohen informacionet, ju mund ta paraqisni formularin duke klikuar në “dokumentet” Shkarko, i cili është gjithashtu në “Llogaria ime”. Një tërheqje mund të marrë 24 në 48 orë për fondet e tërhequra nga llogaria juaj dhe pesë ditët e punës që fondet të arrijnë në llogarinë pranuese. E shtuna dhe e diela nuk janë ditë pune për AvaTrade.

YOUR TEXT

Mjetet e tregtimit të ditës AvaTrade

arsim – AvaTrade ka një qendër të jashtëzakonshme arsimore. Mund të jetë më e mira që kemi parë ndonjëherë, me video, ebooks, Tutorials, fjalorë, dhe me shume. Ekziston një pjesë e tërë në faqen e saj të internetit të dedikuar për edukimin e tregtarëve. Përveç kësaj, e gjithë faqja në përgjithësi është shumë informuese për tregtarët e ditës.
Mjetet e tregtimit – AvaTrade ka një bollëk karakteristikash kushtuar tregtarëve të suksesshëm të ditës. Një nga karakteristikat e tij më mbresëlënëse është paketat e saj softuerike që tregtimi i automatizuar është i jashtëzakonshëm për tregtimin ditor.
Gama e pasurive – Ekziston një grup i madh i pasurive për të zgjedhur, çfarë e bën këtë ndërmjetës të shkëlqyeshëm për tregtarët e ditës që janë duke filluar ose veteranët.
Kursi i Trajnimit të Tregtisë së Lirë – Promovimi i fundit i partneritetit me Manchester City Football Club përfshin disa kurse tregtinë e lirë.

YOUR TEXT

24alternativë

24opsioni u krijua në 2008. Hapja si një opsion binar ndërmjetësi, 24opsioni është tani një udhëheqës marke CFD dhe Forex Ltd Kompania në pronësi Rodeler me seli në Qipro. Për tregtarët jashtë EEA (Zona Ekonomike Evropiane), 24klientët e opsioneve që bëjnë biznes përmes një kompanie të veçantë të quajtur Capital Limited Richfield me seli në Belize.
Ne te shkuaren, produkti kryesor i ofruar ishte opsionet binare. Por 24option kohët e fundit filloi të ofrojë tregtim CFD dhe forex në mënyrë që të konkurrojë me agjentët më të vendosur në këtë sektor. Ngjashmëritë midis mallrave për 24option ishin në gjendje të ndërtonin masën e tyre të tregtimit të platformës, dhe shtoni veçori të reja për tregtimet CFD dhe Forex.

YOUR TEXT

24llojet e opsioneve të llogarive tregtare

Ekzistojnë katër lloje të llogarive të disponueshme nga 24option, dhe ju mund të zgjidhni atë që i plotëson më së miri nevojat tuaja. Ju mund të zgjidhni atë të duhurin për ju gjatë regjistrimit ose të regjistroheni vetëm për të filluar negociatat. Ju gjithashtu mund të shikoni një menaxher të llogarisë i cili do t'ju ndihmojë të zgjidhni një llogari bazuar në qëllimet tuaja.

Llogaritë themelore përfshijnë një hyrje në platformë, një menaxher i veçantë i llogarisë, qasje në webinare dhe seminare, një hyrje në tregjet financiare, një llogari demo me 100,000, dhe një përmbledhje e tregut të përditshëm.

YOUR TEXT

Llogaria Themelore
• Prezantimi i platformës
• Menaxher i përkushtuar i llogarisë
• Webinare dhe Seminare
• hyrje në tregun financiar
• Llogaria Demo 100K
• shkurtimisht ditore e tregut

Llogari argjendi shtoni një shpjegim të menaxhimit të rrezikut, pa kosto mirëmbajtjeje, shum max, dhe një udhëzues për analiza sentimentale, teknike dhe themelore. Ky lloj llogari gjithashtu merr shpjegime për strategjitë më të zakonshme tregtare që janë të shkurtra, e mesme apo e gjatë, në varësi të preferencës suaj.

argjend
• Të gjitha llogaritë themelore +
• Shpjegimi i Menaxhimit të Riskut
• Sentimental, analiza themelore, tutorial teknik në
• shkurt, medium, shpjegimi afatgjatë i strategjive të përbashkëta të bisedimeve
• Pa kosto mirëmbajtjeje
• Shumë e lartë

YOUR TEXT

Llogari ari menaxherët marrin llogari më të larta, hyrje në pazare qendrore, tërheqje falas dhe një kurs për një për një për përdorim MT4. më në fund, Llogaritë e platinit kanë përhapje më të mirë. Ju mund të azhurnoni llogarinë tuaj në të ardhmen, me aprovimin e 24option.
Për tu bërë një tregtar 24option, ju duhet vetëm një regjistrim i plotë, ju mund të bëni përmes faqes kryesore. Ju gjithashtu mund të klikoni në Regjistrohuni në këndin e sipërm të djathtë të çdo faqe në faqe. Ju do të duhet të depozitoni një minimum prej $ 250, dhe pasi transferimi të jetë i plotë, ju mund të filloni tregtimin.
ar
• E gjithë llogaria e argjendtë +
• Një kurs në MT4
• Qendrore e Tregtimit
• Tërheqje falas
• Platinum
• accountdo llogari ari +
• Ndryshimet e favorshme

YOUR TEXT

Platforma e Tregtimit

Platforma e tregtimit 24Option është mjaft unike, edhe brenda botës binare mjaft gjenerike, këmbimi i huaj dhe CFD. Pamja e platformës është dizajnuar sipas markës, kështu janë zëvendësuar tregtia e zakonshme e butonave të kuq dhe jeshil.
Kjo masë e stilit nuk ndikon megjithatë me përdorueshmërinë e platformës. 24opsioni tani përdor një platformë të pronarit (me të njëjtën login) i quajtur Scipio për të ofruar shërbime të tregtimit CFD dhe Forex Lloji i tregtisë është i disponueshëm në menunë në pjesën e sipërme të majtë – zgjedh nga:
• Forex
• CFD
Aktivet përkatëse më poshtë. Zgjedhja e ndonjërit prej tyre, informacioni përkatës i pagesës do të azhurnohet, dhe grafiku i çmimeve në të djathtë. Zona e blerjeve është e dizajnuar mirë, kështu që edhe pse shumë të dhëna në dispozicion në atë kohë, është ende e qartë dhe e lehtë për t’u përdorur.
Operacione të hapura, dhe një histori e operacioneve të mbyllura janë në dispozicion në zonën tregtare, ku performanca azhurnohet vazhdimisht.

YOUR TEXT

Metatrader 4

Përveç platformës tregtare të Scipio, 24Opsioni ka integruar gjithashtu platformën popullore MT4 për tregtarët që duan tregun e valutave në tregjet vendase dhe CFD. Tërheqja kryesore e platformës MT4 është mjete të përparuara tregtare që janë integruar në platformë.
Kështu që tregtarët mund të përdorin njërën nga dy platformat, secila duke ofruar forca të ndryshme. MT4 është ndoshta më e vështirë për t'u përdorur, por përfshin më shumë mjete analiza të rrugës dhe mundësi automatizimi. Platforma tradicionale është më e lehtë për t’u përdorur. Operatorët munden, sigurisht, kryejnë hulumtime në një platformë, dhe tregtia nga ana tjetër. Të dhënat e hyrjes mbeten të njëjta për të dy.
Tregtarët më të përparuar në mesin e atyre që do të jenë të kënaqur të dinë se 24option gjithashtu ofron një platformë MT4.

YOUR TEXT


Për ata që nuk dinë, MT4 është programi i tregtisë së jashtme që është zhvilluar nga kompania softuer MetaQuotes. Ndoshta është një nga platformat tregtare e treta më e famshme dhe e përdorur gjerësisht sot.
Kjo platformë është zhvilluar për tregtarët nga tregtarët dhe si e tillë, ka funksionalitetin dhe mjetet e pafundme. Kur shkarkoni nga faqja në internet 24option do të lidheni me tregtimin dhe llogarinë e serverëve të tyre.
Mund të ekzekutoni shfletuesin e platformës MT4 siç është platforma tradicionale e bazuar në internet. megjithatë, konfigurimi më optimal është që ju të instaloni në platformën e kompjuterit tuaj. MT4 mbështetet nga MacOS dhe Windows dhe Linux.
Sigurisht, platforma MT4 24option mund të mos jetë për të gjithë.
Duhet ca kohë për t'u mësuar me shumë karakteristika, pajisje, mjete, grafika dhe rendi. Kjo është ndoshta diçka që mësohet më së miri në një llogari demo përpara se të vihen para në rrezik.
megjithatë, përfitimi kryesor i platformës MT4 është se njohuria është mësuar është shumë e transferueshme në një ndërmjetësi tjetër. Duke pasur parasysh që është në përdorim në shumë vrapues, të cilët nuk kanë nevojë të rindërtojnë sesi të veprojnë në platforma të tjera.

YOUR TEXT

Whatfarë opsioni tip është në dispozicion?

Zgjedhja është një lloj tregtie që ju mund të bëni që do të përfundojë ose në pasqyrën e të ardhurave. Në përgjithësi, ekzistojnë tre tipe kryesore:
• zgjedhje të caktuara themelore të pasurisë – mund të përdoret vetëm për tregtimin e një liste specifike të aktiveve themelore.
• Kur opsion special – Kjo është një tregti që do të jetojë për një periudhë të caktuar kohe para se të skadojë. Ato mund të jenë afatgjata ose afatshkurtra.
• Të përziera – Opsione të tjera për përzierjen e të dyve më sipër, se ato janë të kufizuara si nga aktivet themelore ashtu edhe nga koha.
24 llojet e opsioneve të zgjedhjes hyjnë në kategoritë e mësipërme. Veçanërisht, ai ka katër opsione nga të cilat mund të zgjidhni. Ato përfshijnë:

YOUR TEXT

alternativë 1. i lartë / ulët

Ai Opsione të Larta / E ulët është një nga llojet më të zakonshme të zgjedhjes binare. Në fakt, çdo ndërmjetës që kemi analizuar ofertat e Larta / Zgjedhje e ulet, megjithëse disa nga thirrjet e tyre Thirrni / Vendosni zgjedhjen. Pavarësisht nga emri, ato janë e njëjta gjë.
Në opsionet e tregtisë së Lartë / ulët, ju parashikoni që çmimi përfundimtar i aktivit themelor të bazohet në çmimin aktual. Me fjale te tjera, ju parashikoni se cili çmim përfundimtar do të jetë më i lartë se çmimi aktual ose më i ulët se çmimi aktual. tregtia do të ketë një afat skadimi, dhe ju fitoni ose humbni në varësi të faktit nëse parashikimi juaj është i saktë në atë kohë.
i lartë / Tregtimi me opsione të ulëta binare mund të vendoset në një shumëllojshmëri të pasurive, përfshirë palë monedhe dhe stoqe. Shtë një formë e tregtisë me rrezik të ulët, që do të thotë se pagesa është zakonisht më e ulët se llojet e tjera të mundshme. Për shkak të tregtisë së tyre me rrezik të ulët, ata janë të përshtatshëm për tregtarët e rinj dhe kujdes tregtarët që nuk duan një humbje të madhe dhe duan të eksplorojnë opsionet e tyre.

YOUR TEXT

2. Opsione me një prekje dhe pa prekje

Tregtimet me një prekje ose pa prekje bazuar në çmimin, kështu që ato bien në të njëjtën kategori si Lartë / Tregti e ulët. Ata po tregtojnë më me rrezik, sepse janë më të vështira të parashikohen me saktësi. Si rezultat, shpenzimet e pagave janë zakonisht shumë më të larta.
Në të dy variantet e tregtimit, ndërmjetësi vendosi një çmim të synuar për aktivin themelor dhe skadimin. Nëse zgjidhni One-Touch, ju parashikoni që aktivi themelor do të arrijë çmimin e caktuar nga ndërmjetësi para se të skadojë koha. Pasi çmimi të arrihet nga një aktiv themelor, maja tregtare dhe përfitoni. Nëse aktivi themelor nuk e arrin çmimin e parashikuar në kohën kur skadon tregtia, ju humbni para.
Nëse zgjidhni No-Touch, ju parashikoni që çmimi i aktivit themelor nuk do të arrijë çmimin e caktuar. Nëse nuk e arrin çmimin e caktuar, tregtia mbaron dhe ju humbni. Për të fituar ju duhet të prisni deri në kohën e skadimit të aktivit themelor nuk mundet “touch” Çmimi i synuar.
Prandaj është, tregtia potencialisht më e dobishme është e rrezikshme dhe, pasi i bëni parashikimet më të vështira. Për shembull, është më e lehtë të parashikohet nëse tregtia do të shkojë më lart ose më e ulët se vlera aktuale për pesë orët e ardhshme. Shtë shumë më e vështirë të parashikohet se ajo do të arrijë një vlerë të caktuar në atë periudhë kohore. në mënyrë të ngjashme, është gjithashtu e vështirë të parashikohet që nuk do të arrijë çmimin e synuar në periudhë. Kjo për shkak se ju duhet të parashikoni lëvizjet e çmimeve dhe sa do të lëvizë. Me opsionin e Lartë / ulët, ju vetëm duhet të parashikoni drejtimin e lëvizjes.

YOUR TEXT

Opsionet e kufizimit

Opsionet e kufirit mbart nivelin e rrezikut që është midis Lartë / Zgjedhje e ulët dhe me një prekje / Opsioni pa prekje. Si rezultat, më shumë nga shumat e pagave të tyre për përzgjedhje të Lartë / E ulët por më e ulët se një zgjedhje prekjeje.
Në kufijtë e tregtimit të opsioneve, do të jepen kufijtë themelorë të çmimit të pasurisë nga ndërmjetësi. Ky është diapazoni i çmimeve që përfshin vlerën e sipërme dhe të ulët. Për të bërë një tregti, ju parashikoni nëse çmimi i aktivit themelor do të mbetet brenda kufijve gjatë periudhave të tregtisë ose nëse do të bjerë jashtë kufijve.
Kjo është arsyeja pse ka më pak rrezik për një zgjedhje prekjeje, se ekziston mundësia e çmimeve më të ulëta që rezultojnë në fitore.
Për shkak të natyrës së tregut Forex, tregtarët më me përvojë nuk vendosin një mundësi partneri tregtar të Kufirit Forex.

YOUR TEXT

Opsioni 60 sekondësh

Isshtë një nga llojet më të reja të zgjedhjes në industrinë e opsioneve binare, dhe është në dispozicion në 24option. Kjo është një emocion i lartë, aksione të larta, duke paguar lartë nga lloji i opsionit që skadon 60 sekonda pasi ta hapni. Një numër variacionesh në dispozicion. Mund të fitosh të mëdha, por nuk është një metodë për tregtimin e rrezikut.

sinjal

Platforma e tregtimit gjithashtu siguron përdorimin e përdoruesve në sinjalet 24option. Sentiment bar tregtar është përdorur gjithashtu për të ndihmuar tregtar vendimin. Video demo në fund të këtij shqyrtimi ilustron se si të përfitoni sa më shumë nga kjo. Si zakonisht, sinjali i shërbimit duhet të trajtohet me një shkallë të caktuar kujdes, veçanërisht kur sigurohet nga ndërmjetësi. Por ato mund të jenë një mjet shtesë për të konfirmuar, ose tërhiqeni nga, një tregti e veçantë.
Sinjalet e 24optionit përmenden si "Alerts Tregtisë", dhe u gjet pranë tregtisë së hapur’ dhe skeda "Historia e Tregtisë".

YOUR TEXT

Si të Tregtoni në 24option?

Për të bërë një tregti, shkoni në internet në platformën 24option dhe sigurohuni që grafiku të jetë i mbyllur, në mënyrë që të shihni formularin e porosisë. Zgjidhni instrumentin që ju zgjidhni në anën e majtë të ekranit, atëherë mbushni vëllimin që dëshironi të tregtoni (në shumë) në formular. Kur vendosni një numër, vlera e tubit në të djathtë do të përtërihet automatikisht. Direkt nën vëllimin dhe vlerën e tubit, ekziston një mundësi për të “Tregtia e hapur kur niveli i diapazonit.” Kontrolloni kutinë nëse doni të hapni një tregti vetëm kur niveli të arrijë në një pikë të caktuar, atëherë rregulloni vlerën në kutinë në të djathtë. Sapo ta bëni, ju mund të zgjidhni Shisni ose Bleni. Nga atje, ju keni mundësinë që të zgjidhni “mbyllur i hutuar” ose “Mbyll fitimet,” nese ju deshironi. Kontrolloni që njëra prej këtyre kutive do t'ju lejojë të rregulloni pikat e matjes ose nivelin dhe më pas të rregulloni figurën. Sapo të jeni gati, klikoni Tregtia.

YOUR TEXT


ose, ju mund të zgjidhni për të blerë ose shitur me vlerën e tregut. Sipas opsionit për të “Tregtia e hapur kur arrin nivelin,” do të shihni butonin Sell në të majtë dhe butonin Blerje e Gjelbër në të djathtë. Secila tregon vlerën dhe ju mund të shihni kthesat e përhapjes midis tyre. vlera tregon pikat të cilat duhet t'u kalojnë pasuritë tregtive tuaja për të qenë të suksesshme. Klikoni në butonin përkatës të ndjekur nga Tregtia për të vendosur tregtinë me vlerën e tregut.

24Bonusi i opsionit

Ishte interesante të shihej që ato ende përfshijnë një bonus pasi kjo zgjedhje është hedhur poshtë kryesisht nga ndërmjetësi CFD në vitet e fundit.
Kjo për shkak se direktiva MiFID ka ndaluar përdorimin e strukturës së stimujve të bonusit për klientët me qendër në BE. megjithatë, kjo nuk ndodh në tregjet e tjera ndërkombëtare.
Përmes kompanisë së tyre mbajtëse Belize, 24opsion u jepni tregtarëve të tyre mundësinë për të marrë pjesë në një bonus depozite. Ata do të kreditojnë llogarinë tuaj deri në 50% ose $ 500 në depozitën tuaj fillestare (cilado që është më e ulta).

YOUR TEXT

Ky bonus më pas mund të shihet si para e tregtisë së lirë që mund të përdorni për të rritur likuiditetin tuaj. Eshte, megjithatë, e rëndësishme të theksohet se ka disa terma dhe kushte të bashkangjitura me këtë bonus.

Edhe pse perspektiva e “para falas” tingëllon shkëlqyeshëm, gjithmonë do të ketë tela të bashkangjitur. kështu, ne me të vërtetë do të sugjeronim që të shmangni të gjitha llojet e depozitave të bonusit – shmangni sherrin.

tërheqjet & financimi

Ekzistojnë disa mënyra të ndryshme të financimit që mund të përdorni në 24option. Këtu janë disa nga mënyrat më të zakonshme për të financuar llogarinë tuaj:
Cards Karta krediti: Ata pranojnë numrin kryesor të kartës së kreditit përfshirë Visa, MasterCard dhe Zbuloni.
M Pagesa elektronike: Skrill, Neteller, Qiwi, Astropay etj.
Trans Transferimi i telit: Ju mund ta financoni llogarinë tuaj me tela tradicionale të 24optionit në një llogari bankare. Ju do të duhet të arrini një menaxher të llogarisë për të konfirmuar
Depozitat minimale për portofolin në internet dhe një kartë krediti janë $ 250, ndërsa është $ 1,000 për transferime teli. Kufijtë e depozitës maksimale janë $ 10,000 në ditë ose $ 40,000 në muaj. 24opsioni pranoni pagesa në EUR, Jen japonez dhe GBP.
Ndoshta mënyra më e shpejtë për të bërë një depozitë me kartë krediti ose portofolin sepse kjo faqe menjëherë. Nëse ju do të bëni tela kështu që mund të zgjasë 3-5 ditët e punës në varësi të vendit nga vjen.

YOUR TEXT

Kur bëhet fjalë për tërheqjen, do t'ju duhet të kryeni hapa shtesë.

Për dallim nga shumica e ndërmjetësve, 24opsioni vetëm kërkon që ju të plotësoni KYC pasi të kërkoni tërheqje, jo kur vendosni llogarinë. prandaj, nëse bëni një tërheqje, do të duhet të verifikoni identitetin dhe detajet tuaja.

Kërkesat e KKK-së kjo është diçka që kërkohet nga ligji i CySEC për të parandaluar pastrimin e parave. prandaj, 24opsioni do t'ju kërkojë të paraqisni sa vijon:

ID ID e fotografisë: Do t'ju duhet t'u dërgoni atyre një kopje të një forme të ID të qeverisë. Mund të jetë patentë shoferi apo pasaportë.

 Prova e adresës: Do t'ju duhet t'u dërgoni atyre një kopje të një dokumenti që konfirmon adresën tuaj. Mund të jetë një faturë e shërbimeve, deklaratën bankare ose dokumentet zyrtare të qeverisë.

YOUR TEXT

 Një kopje e Kartës së Kreditit: Nëse jeni financuar përmes një karte krediti, ata gjithashtu do të kenë nevojë për një kopje të pjesës së përparme dhe të pasme të kartave të kreditit.

Kjo duhet të bëhet çdo herë që duhet të konfirmoni metodën e re të tërheqjes, por nëse përdorni përsëri të njëjtën metodë, ajo duhet të jetë e mjaftueshme. Do të duhet rreth një ditë për tu përpunuar.

shënim: Nëse financoheni përmes kartës së kreditit, ata do t'ju kthejnë depozitën fillestare dhe masa do të tërhiqet përmes metodave të tjera (tela bankare, për shembull).

Tërheqjet përpunohen gjatë orarit normal të zyrës në Qipro dhe ekziston një sasi minimale e tërheqjes $ 10. Ashtu si me depozitat, koha që duhet varet nga metoda e përdorur.

Shtë gjithashtu e rëndësishme të theksohet se ato nuk do të procesojnë asnjë tërheqje të dërguar në llogari të palëve të treta (ata që ishin në emrin e personit tjetër).

YOUR TEXT

24opsion Mobile App

24opsioni siguron që aplikacioni i tregtimit celular është falas për të dy iOS (iPhone dhe iPad) dhe Android. Aplikimet janë të disponueshme për t'u shkarkuar në të dyja Apple App Store ose Google Play Store. Kjo kërkesë siguron të gjithë funksionalitetin e uebfaqes kryesore, përfshirë shumë karakteristika të menaxhimit të llogarisë. Këto aplikacione përfitojnë nga pikat e forta të secilës platformë (Android ose iOS) për të maksimizuar funksionalitetin në secilën pajisje.
Përdorimi i një aplikacioni të lëmuar dhe intuitiv. Procesi i hyrjes është i shpejtë, por i sigurt. analiza teknike të jetë e vështirë në një ekran më të vogël, por tregtia dhe ndryshimet në detaje lehtë dhe një bonus i vërtetë për tregtarët të cilët duhet të reagojnë ndaj ngjarjeve ndërsa ata janë larg nga kompjuteri ose laptopi i tyre.

YOUR TEXT